Dětské tetování

Nejprodávanější

Melissa&Doug Dětské metalické tetování
 
132 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

132133
1132133

Značky

Položek k zobrazení: 1
Melissa&Doug Dětské metalické tetování
Skladem (5 ks)
Kód: DS93383566
132 Kč

Ano, právě koukáte na dětské metalické tetování od značky Melissa&Doug , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali. Konečně, po tom všem. Takže si můžete v...

Kód: DS93383566

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské tetování teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem tetování trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat tetování pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětské tetování nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.