UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětský bagr

Hračka bagr

Pozor, dětský bagr v rukou čtyřletého dítěte! Mějte se na pozoru! Koupila jsem synovci dětský bagr jako dárek k Vánocům. Konečně ho s ním vidím v akci. Malý Vašík bagruje už dobrou půl hodinu. Je k nezastavení! Tímhle tempem se brzy dostaneme až na druhou stranu zeměkoule. Vzhledem k tomu, že si v roce 2020 nejspíš nikam nezaletím, bude toto moje jediná příležitost dostat se do zahraničí. Nechávám se asi unést svojí fantazií, ale kolik dětských bagrů bych potřebovala, abych se dostala třeba až do Austrálie?

Počítám a zvažuji počáteční investici. Stačilo by koupit několik bagrů pro celé pískoviště? Budou to takoví moji malí mravenečci a já jejich bagrová královna, pomyslím si. Mravenečci chvíli bagrují jogurt od maminek, pak sebe navzájem a pak až tunel Blanka. Volám na ně motivační hesla typu: Když něco opravdu chceme, dosáhneme toho, jen se nesmíme vzdát. Na knížku od Sharma (mého motivačního guru) dopadá písek, hlína a další neidentifikovatelný druh zeminy.

Zanedlouho se přece jen poštěstí a jsme tam! Vylezu kdesi na ostrově, sluníčko tu svítí a racci zpívají. Stojím uprostřed Madagaskaru, v rukou šampaňské, samozřejmě dětské a naproti mně tančí hula hula tanec ten pěkný kluk odvedle. Procházím se po pláži pod palmami. JAU! Něco mě praští do hlavy. Bagr jeden proklatej! Na hlavu útočí zelený kombajn, na nohy žlutý jeřáb a po břiše mi poskakuje kamión a červený traktor. Musela jsem usnout a mravenci, tedy děti zatím zahájily vzpouru.

Pořvávají na mě, že vůbec nikam do Austrálie nechtějí, chtějí k mamince. „Jen si běžte vy malý zrádci!“ A přitom tajně doufám, že se vrátí. Ale ať se nevracejí, dokud jim tety nekoupí lepší bagr! Do té doby tu budu bagrovat sama. Totiž, co si neuděláš sám, jako bys neměl. Nevadí mi to. Musím přiznat, že mě to docela i baví. Kdo říkal, že bagr je jen pro kluky?

Příběhy z čarovné říše pro Dudlu píše: @SuprtrampBanny

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem bagru pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský bagřík nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky