1 položek celkem
EpLine Zing Shot Red X Power ball míčky pro prakostřel
149 Kč

Sada 3 kusů speciálních náhradních míčků do Prakostřelu v balení na kartě. Stačí nasadit speciální míček do nabíjecího systému, který udrží míček na svém místě a bitva s...

Kód: DS64671826

Prak pro děti (Hračka)

Když si vybavím prak, připomene se mi dětství, konkrétně letní tábory. Na ty jsem jezdila velmi ráda. Nejvíce jsem se těšila na nové kamarády, hry a bojovky. Vždy jsem byla zvědavá, co se naučím nového a jaké nové dovednosti si přivezu domů.

Každým rokem jsem netrpělivě vyhlížela konec školního roku, a tak zahájení začátek prázdnin. Vyloženě jsem nemohla dospat. Vybavuji si můj tábor v Beskydech, kde jsme soutěžili o nejkreativnější prak. Vedoucí táboru hodnotili nejen vzhled praku, ale i jeho funkčnost. Základem bylo najít správnou větev, nesměla být moc tenká, kvůli snadnému zlomení, ale naopak nesměla být moc mohutná. Ideálně dobře uchopitelná do dlaně. Najít správnou větev bylo asi to nejsložitější. Po dlouhém hledání v lese jsem nakonec našla dlouhou větev, kterou jsem musela seříznout a zabrousit.

Také jsme měli výběr z několika gum a plátků kůží, které nám sloužilo, jako lože pro střelivo. Vybírala jsem důkladně, tak aby byla má šance na výhru co nejvyšší. Rozhodla jsem se prak pomalovat do pestrých barev, gumu jsem zvolila červenou, kůži klasickou hnědou. Ale, co by to byl za prak bez vhodného terče, zvolila jsme plechovku. Byla ideální volbou, protože byla lehká, a tak se zdála jako snadný terč. Plechovku jsem natřela na žluto a pomalovala červenými puntíky. Po dokončení výroby praků jsme museli prokázat jeho funkčnost a zkusit zamířit na terč. Má první ostrá střela šla mimo terč, ale druhou se mi podařilo plechovku sestřelit. Byla jsem šťastná, že práce za celý den nepřišla vniveč. Všichni jsme si na výrobě opravdu dali záležet, a proto jsme všichni byli odměněni diplomem a sladkostí.

Ráda na táborové období vzpomínám, kdybych byla dítě, určitě bych neváhala a jela znovu. Tábory jsou super, díky nim jsem získala bohaté zkušenosti. A hlavně, našla si spoustu kamarádů, dokonce s některými jsem v kontaktu do dnes.

Pro Dudlu napsala: Ditex

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem prak pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský prak nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-zbrane-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky