UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětský rýč

Rýč dětský

Rýč života! „Tati, co je to?“ zeptá se dítě po několikaminutovém pozorování svého otce držícího v ruce zajímavou věc. „To je rýč. Můžeš s ním vykopat díru, do které potom zasadíš rostlinku.“ odpoví otec. Jak takový obyčejný dětský rýč ovlivní váš život, si ukážeme v následujícím textu: První období pojmenujme jako období zájmové. Jedná se o období, kdy dítě začíná zkoumat svět(12 až 30 měsíců). Dítě vidí tatínka pracovat s rýčem a ihned chce pomáhat. Koupíte mu tedy s radostí dětský rýč. Dítě nadšeně pomáhá, ale vy už tak nadšení nejste. Jste na nervy z toho, jak se vám mrňous se svým mini rýčem motá pod nohama, a díru, kterou vykopete, nadšeně zahrnuje zpět hlínou. Hlínu u dítěte nacházíte ještě při večerním koupání – vytáhnete hroudu z jeho kapsy nebo najdete stopy hlíny v jeho ústech. Přemýšlíte, jestli koupě dětského rýče byla dobrým nápadem.

Druhé období můžeme nazvat jako období JTZ (tj. ještě trochu zájmové). Jedná se o období pěti až deseti let věku dítěte. „Tati, chceš pomoc?“ ptá se syn, když vidí tatínka, jak kope jámu. „Jasně, dones si rýč.“ odpoví tatínek. Párkrát kopnou do země a dítko se zeptá, jestli si může jít hrát. Přichází na řadu období Los Pubertalos. Všimněme si, že v tomto období se zásadně mění postavení rodiče a dítěte. „Vezmi si rýč a pojď mi pomoc.“ volá otec na dítě. Dítě dělá, že neslyší. Hra na neslyšícího mu bohužel nevyšla a z rýče se stává hlavní nepřítel. Poslední období pojmenujme obdobím vděku. V tomto období přichází zlom a vy jako rodiče můžete vidět plod své celoživotní námahy a vynaložené lásky. Vaše třicetileté dítě zavolá, jestli nepotřebujete pomoc na zahradě. Dostaví se, vezme do ruky rýč a práci vykoná za vás. Poté si sednete a s úsměvem vzpomínáte na čas, kdy to vše malým dětským rýčem začalo. Společný čas je pro vás cenným darem, proto si náležitě užíváte každou chvilku.

Ze světa copywritingu: Jitka Jurášová

Víte, že nákupem rýče pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský rýč nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

6 položek celkem
Obrázek
1 199 Kč

Věk 3+, kat: 1176, rozměr: 45 x 28 x 49 cm

Kód: 95323801
Obrázek
789 Kč

Věk: 3 +, rozměry produktu: 37x29x18 cm

Kód: 21333301
Obrázek (2)
751 Kč

Věk: 3 +

Kód: 95733601
Obrázek
689 Kč

Věk: 3 +, rozměr kufru: 37 x 9 x 30 cm.

Kód: 96723701
Obrázek
611 Kč

Věk: 3 +

Kód: 95723501
Obrázek
354 Kč

Hencz, 10 m+, různé barvy, 520

Kód: 86464401