UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětský silniční válec

Silniční válec pro děti

Dětský silniční válec je nejspíše jediným z vozového parku našeho syna, který nemáme v klasické podobě, ale jako stavebnici z dílků podobných jako lego. Stavebnice je v malé krabičce s obrázkem vozidla, abychom věděli, jak má po sestavení vypadat. Uvnitř krabičky je návod, podle kterého válec opakovaně sestavujeme, a pevně doufám, že se nám návod neztratí, protože, když syn rozebere celý válec na jednotlivé dílky, bez návodu ho již nesestavím.

Kabina našeho válce má žlutou barvu a vzadu má větší gumová kola. Šedý válec je vpředu zasazen do držáků sestavených z dílků. Držáky válce jsou ale ke kabině přidělány malými dílky a tak nám neustále padají i s válcem.

Tento silniční válec by byl skvělou hračkou. Je velký akorát, aby se vešel do dětské ručičky. Zadní gumová kola pěkně jezdí, a tak se syn s válcem vždycky hezky rozjede a v tom mu upadnou držáky a válec. Jen po zadních kolečkách nám to nejede a tak stále nasazujeme držáky a válec. Jinak je silniční válec parádní a hezkou hračkou.

U těch neustále vypadávajících držáků bude možná hrát svou roli i kvalita stavebnice s ohledem na její cenu. Máme těchto stavebnic víc a u několika z nich nám v sobě dílky nedrží, nebo se polámaly. Vzhledem k tomu, jakým tempem syn dílky dokáže poztrácet, jsou pro nás však tyto stavebnice naprosto dostačující.
Vzhledem k neustálému vypadávání držáků a válce syn vymyslel inovaci a místo válcování silničním válcem, válcuje podlahu válečkem na těsto. Bere si k tomu i podložku na válení těsta. Občas se pak ovšem divím, proč jsou při válení těsta všude vlasy.

Klasický dětský silniční válec se nachází na jednom pískovišti v bedně s hračkami. Kabina válce je v hezké modré barvě a je na ní válec vpředu i vzadu. Není moc velký, ale písek s ním jde válcovat moc dobře a syn si s ním na pískovišti moc rád hraje. Možná budeme uvažovat o koupi nějakého pořádného dětského silničního válce i domů.

Pro Dudlu napsala: Veronika Štrachová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hračky silniční válec na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás silniční válec pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky