Dětský silniční válec

2 položek celkem
Tidlo Dřevěný válec
864 Kč

Rozměry: 27x14,5x12,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS57874830
Dřevěný set stavebních aut
428 Kč

Dřevěný set stavebních aut. Sada obsahuje celkem 6 kusů. Rozměry auta cca 7,5 x 2,5 x 5 cm (dle druhu). Rozměry balení cca 25,5 x 8 x 12,5 cm. Věk 18m+

Kód: DS83348858

Silniční válec pro děti

Dětský silniční válec je nejspíše jediným z vozového parku našeho syna, který nemáme v klasické podobě, ale jako stavebnici z dílků podobných jako lego. Stavebnice je v malé krabičce s obrázkem vozidla, abychom věděli, jak má po sestavení vypadat. Uvnitř krabičky je návod, podle kterého válec opakovaně sestavujeme, a pevně doufám, že se nám návod neztratí, protože, když syn rozebere celý válec na jednotlivé dílky, bez návodu ho již nesestavím.

Kabina našeho válce má žlutou barvu a vzadu má větší gumová kola. Šedý válec je vpředu zasazen do držáků sestavených z dílků. Držáky válce jsou ale ke kabině přidělány malými dílky a tak nám neustále padají i s válcem.

Tento silniční válec by byl skvělou hračkou. Je velký akorát, aby se vešel do dětské ručičky. Zadní gumová kola pěkně jezdí, a tak se syn s válcem vždycky hezky rozjede a v tom mu upadnou držáky a válec. Jen po zadních kolečkách nám to nejede a tak stále nasazujeme držáky a válec. Jinak je silniční válec parádní a hezkou hračkou.

U těch neustále vypadávajících držáků bude možná hrát svou roli i kvalita stavebnice s ohledem na její cenu. Máme těchto stavebnic víc a u několika z nich nám v sobě dílky nedrží, nebo se polámaly. Vzhledem k tomu, jakým tempem syn dílky dokáže poztrácet, jsou pro nás však tyto stavebnice naprosto dostačující.
Vzhledem k neustálému vypadávání držáků a válce syn vymyslel inovaci a místo válcování silničním válcem, válcuje podlahu válečkem na těsto. Bere si k tomu i podložku na válení těsta. Občas se pak ovšem divím, proč jsou při válení těsta všude vlasy.

Klasický dětský silniční válec se nachází na jednom pískovišti v bedně s hračkami. Kabina válce je v hezké modré barvě a je na ní válec vpředu i vzadu. Není moc velký, ale písek s ním jde válcovat moc dobře a syn si s ním na pískovišti moc rád hraje. Možná budeme uvažovat o koupi nějakého pořádného dětského silničního válce i domů.

Pro Dudlu napsala: Veronika Štrachová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hračky silniční válec na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás silniční válec pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky