5 položek celkem
Dětský toaletní stolek se židličkou Baby Mix Amanda - růžová  + Dárek zdarma
1 307 Kč

Krásný dětský toaletní stolek se světlem a zvukem. Rozměry 25x45x75 cm, výška židličky 16,5 cm. Určeno pro děti od 3 let.

Kód: DS41327995
Dětský toaletní stolek v kufříku 2v1 Baby Mix - růžová
od 815 Kč

Krásný dětský toaletní stolek v kufříku Baby Mix ukrývá v sobě skutečný poklad pro každou malou princeznu. Po otevření změníte kufřík v opravdový toaletní stolek obsahující...

Kód: DS48076827
Sada pro malé kadeřnice
Sada pro malé kadeřnice
Skladem (100 ks)
548 Kč

Tato sada pro malé kadeřnice obsahuje fén na baterie, žehličku na vlasy, nůžky hřeben, natáčky, kapsář a mnoho dalších doplňků. Napájení fénu na 1 AA baterii (není součástí...

Kód: DS83158882
Small foot Dřevěný kosmetický stoleček růžový  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 604 Kč

Rozměr: 38x19x36 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS79534623
Tidlo Dřevěný kosmetický stoleček bílý  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
3 762 Kč

Rozměr: 95x30x58 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS35411112

Dětský kosmetický toaletní stolek

Když se řekne dětský toaletní stolek, každý si určitě vybaví takový stolek, který dítko používá pro svoji vlastní potřebu, pro odložení svých vlastních věcí a podobně.

Dětský stolek může mít mnoho podob. V dnešní době existuje už tolik druhů, že bychom to ani spočítat nedovedli. Stolek děti rády využívají ve svém království (dětském pokojíčku).

Já jsem například v dětství měla také toaletní stolek. A měla jsem ho opravdu hodně v oblibě. Stál pár korun, ale vydržel mi opravdu dlouho. Měl modro-fialovou barvu, takže byl takový krásně pestrý a barevný, což se mi také nejspíše jako dítěti hodně líbilo - komu by se také nelíbily pozitivní barvy a stoleček, kam si můžu odkládat všechno, co chci a co je jen moje.

Dětský toaletní stolek se dá pořídit docela snadno. U koupi nás ale ovlivňuje několik faktorů, které si postupně zde zmíníme a vysvětlíme.

První faktor: Velikost dětského stolku
Některé rodiče při koupi hodně ovlivní velikost dětského stolečku. Je přece jasné, že nebude kupovat někdo obrovský toaletní stolek, když jeho dítě má jen 2 roky a nebo naopak.

Druhý faktor: Cena
Cena patří mezi nejdůležitější faktory, které zároveň i ovlivňují koupi. Úzce s cenou souvisí i to, z jakého materiálu je dětský toaletní stolek vyroben a podobně.

Třetí faktor: Materiál dětského stolku
Jak už jsem zmínila výše, i materiál je důležitým faktorem. Může být například ze dřeva, nebo z plastu.

Čtvrtý faktor: Kamenný obchod/výběr na internetu
Je rozhodně jednodušší toaletní dětský stolek vybírat na kamenné prodejně, kde si ho můžeme vyzkoušet a i mnohem lépe prohlédnout. Pokud ale nenajdeme takový, který by nám doopravdy vyhovoval, jednoduše jej můžeme s klidným svědomím vybrat třeba i na internetu, kde je k dostání také spousta variant, možností, barev a tak dále.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá