UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětský toustovač

Dětské vaflovače a toustovače

Pokud vaše dítě chce dětský toustovač, je to velmi dobrý nápad na dárek k narozeninám, nebo jen tak. Dětský toustovač totiž pomůže dítěti rozvinout jemnou motoriku a zároveň si s touto hračkou vyhraje nejspíše poměrně dlouhou dobu. Já jsem taky dětský toustovač měla, když jsem byla malá a musím říct, že to byla jedna z nejlepších věc, která se mi líbila a dokázala mě zabavit - kupodivu někdy i na několik hodin. Varianty dětského toustovače jsou různé, je jen na vás, jakou si vyberete. A protože při koupi máme několik rozhodujících faktorů, které nás ovlivňují, stálo by alespoň za to si v tomto článku rozebrat některé z nich trochu více dopodrobna.

První faktor: Cena dětského toustovače - I cena o našem nákupu může docela podstatným způsobem rozhodnout. Většinu mixérů seženete do pár stovek korun, pokud ale chcete nějaký, který má a nabízí více funkcí, nejspíše bude i dražší a tudíž bude potřeba si za něj připlatit. 

Druhý faktor: Funkce a schopnosti dětského toustovače - Funkce a schopnosti úzce souvisí s cenou, což jsem popsala už v předešlém bodu. Rovněž i příslušenství hraje velkou roli, když tam je, tak cena pochopitelně bude nejspíše větší a toustovač bude žádanější.
 
Třetí faktor: Výběr na internetovém e-shopu, nebo v kamenné prodejně? - Je to jen na vás, jakou možnost si zvolíte. Osobně si ale myslím, že je rozhodně lepší zvolit si možnost kamenné prodejny, kde si můžete toustovač i vyzkoušet a podívat se na něj. Uvidíte tak, zda je kompletně v pořádku. Internetový výběr je zase výhodný v tom, že je z pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit, či chodit.

Čtvrtý faktor: Barva toustovače - Barva toustovače je taky docela podstatná pro děti při výběru. Některé děti dokonce tento faktor vnímají jako prvořadý, proto je dobré sehnat požadovanou barvu, kterou chce dítě.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem dětského toustovače na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás toustovač pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky