UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětský traktor

Hračky traktory

Stroje s ohromnými koly brázdí pole a vaše dítě s úžasem sleduje, jak se z přívěsů sypou zrníčka, stříká voda nebo vypadávají balíky sena. Všude se práší a země se otřásá. Burácení motoru traktorů se rozléhá široko daleko a malá ručička dychtivě chytá tu vaší a fascinovaně sleduje veškeré dění. V jejich očích lze s přehledem číst, že by si hned chtěli hrát. Málo co zaujme vaše děti natolik, jako jsou velké zemědělské stroje. Protože čím větší, tím líp.

Není však problém dětskou dušičku potěšit i doma v jejich pokojíčku. Modely traktorů jsou dneska tak dokonalé, že by klidně mohly jet na pole a pomáhat zemědělcům se sklizní. Můžete je vybavit všelijakými přívěsy, radlicemi, frézami, drapáky. Dokonce jim můžete nasadit i řetězy na pneumatiky, aby v blátě neuvízly. Milovníci zvířátek si mohou vytvořit vlastní farmu, kde každý traktor má své speciální využití.

Dovoz sena, zorání půdy, přívoz cisterny na mléko a další potřebné stroje, bez kterých se žádná pořádná farma neobejde. Starším dětem se rozhodně bude zamlouvat stavebnice Merkur, ze které si postaví svůj vlastní legendární traktor Zetor. Při jeho sestavování si rodiče mohou zavzpomínat na své dětství, kdy „Merkurku“ nedali z rukou. Určitě jim budete chtít ukázat, jak se vše montuje a jen těžko říct, jestli je ke stavebnici pustíte.

Nakonec se váš domov promění ve velké zemědělské družstvo. Modely traktorů brázdí jednu místnost za druhou a koberec se mění v zorané pole. Ve vzduchu se nese zvuk dětského prskání a burácení. Ve výsledku nebudete ani vědět, jestli jste se z pole za městem vrátili domů. Ale co byste pro štěstí svého miláčka neudělali. Ještě rádi si budete hrát s ním, protože takové traktory za našeho dětství rozhodně nebyly.

Pro Dudlu sepsal: Vojtěch Macháček

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hračky traktor na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás traktor pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky