Dětský žebřík

3 položek celkem
Small Foot Dřevěné venkovní hračky Šplhací stěna  + Dárek zdarma
1 484 Kč

Představujeme produkt Small Foot Dřevěné venkovní hračky Šplhací stěna, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Dárek, Kvalitní, Levné, Black...

Kód: DS20993977
Bigjigs Toys Dřevěný provazový žebřík
416 Kč

Vyberte si produkt Bigjigs Toys Dřevěný provazový žebřík, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové, Dřevo, Black...

Kód: DS64825121
Žebřík dětský provazový závěsný 1,8m max.80kg zelený
369 Kč

Představujeme produkt Žebřík dětský provazový závěsný 1,8m max.80kg zelený, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Dárek, Kvalitní, Levné,...

Kód: DS72391409

Šplhací sítě, lana a dětský provázkový žebřík

Slez dolů, vždyť z toho lana spadneš. Nelez tam. Jak jsi se tam dostal? Kde jsi? Neseď na tom. Tak tyto slova říkám několikrát za den. Nemám dvojčata chlapce. Mám dvojčata opiček. Teda to jsem si myslela, že tohle chování není normální. Věčně někam lezou, někam šplhají nebo někde visí, byť to zní zvláštně. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč ty naše ratolesti pořád někam lezou?

Proč mají tu potřebu stále vyhledávat nebezpečí (v naších očích)? Když děti visí, opírají se, šplhají, tlači a táhnou, získávají přístup k určitému typu smyslového vstupu zvaného propriocepce. To nevadí, že to nejde ani pořádně vyslovit. Propriocepce souvisí s myšlenkou vědomí těla. Budete se divit, ale proprioceptivní vstup má tendenci uklidňovat tělo. Obzvláště, když se cítíte přetíženi.

Co tedy můžeme udělat, abychom dětem poskytli příležitosti k proprioceptivnímu vstupu během dne, aby si neublížili, nespadli nebo se někde zaseknout? Myslím si, že když je povedeme k těmto pohybům, když zakomponujeme tyto pohyby do části dne a ty pohyby budou provádět na tomu určeném nářadí, uleví se nám a děti se “vybijí”. Například aktivity, které aktivují proprioceptivní systém aktivním používáním kloubů, svalů, vazů a šlach. Takže právě teď stojíte v pokojíčku a říkáte si, co kam dát, aby si ta vaše opička zacvičila. Nemáte moc místa, to je jasné. Proto pořiďte žebřík. Dětský provazový žebřík.

Říká se tomu žebřík, ale není to nic ve stylu žebříku, který máme na zahradě pod jabloní. Jedná se o provazový žebřík, nebo šplhací síť. Provazový žebřík má bezpečné a rychlé zavěšení na jedno kovové oko, šplhací sítě mají ručně vázané uzly, otevřené smyčky a stabilní osmové háčky, které zajistí flexibilní montáž na dřevěném rámu. Osmy a otevřené smyčky najdete na třech stranách. Takže není se čeho bát. Dětské žebříky jsou bezpečné. Děti si na něm procvičí svaly, ale také s představivostí si mohou zahrát na námořníky, piráty, Tarzana, nebo opět na opice. Ale tentokrát bezpečně.

Pro Dudlu napsala: Kim Černá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení