UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Difuzery

Difuzér

Domov je místo, které je třeba hýčkat ve všech směrech. Ať už ve formě krásných bytových doplňků nebo právě v podobě navozování voňavé atmosféry. U mě byl letošním vánočním hitem difuzér, ať už elektrický aroma difuzér, nebo voňavé tyčinky. Je to totiž ideálním dárkem do domácnosti, protože kdo by nechtěl příjemné voňavé okolí? Výhoda elektrických aroma difuzéru je ta, že se do nich nutně nemusí lít vonný olejíček a tak může jenom prakticky zvlhčovat vzduch. Ale při přidání vonného oleje se místnost změní v oázu klidu a aromaterapie. K dispozici je velké množství různých typů vůní, já například zbožňuji vůni levandule a grapefruitu. Výhoda vonných tyčinek v kalíšku je zase cenová dostupnost a intenzita vůně.

Na zkoušku jsem aroma difuzér pořídila nejdříve sobě. A byla jsem mile překvapena, nadchlo to dokonce i mého přítele. K difuzéru jsem si pořídila pár vonných olejíčků a zamilovala jsem se. Nádherně to provonělo celý obývák, který je jinak docela velký. Difuzér krásně zvlhčil vzduch, takže se i lépe v místnosti dýchalo. Po velkém nadšení ze strany přítele jsem jeden pořídila do ložnice, který slouží jako zvlhčovač, takže ho používáme bez vonného olejíčku.

Pro velký úspěch bylo rozhodnuto. Musím tuhle srandu pořídit babičkám, mamce a skoro tchýni k Vánocům, budou nadšené. Jedné babičce jsem pořídila zmiňované vonné tyčinky, protože není moc technicky zdatná a nechtěla jsem ji pořídit něco, čemu by nerozuměla. Vonné tyčinky si chválí, je s nimi snadná manipulace a prý také ideálně provoní místnost. Mamce a druhé babičce jsem ale pořídila elektrický difuzér, který si nemohou vynachválit. Babička ho nazývá “voňavým pomocníkem” a ráda ho zapíná, když přijde návštěva. Mamince zase vyhovuje při spaní, kdy potřebuje mít zvlhčený vzduch. Skoro tchýně si ho oblíbila natolik, že ho má v provozu pořád. Difuzér mi opravdu pomohl jako dobrý tip na dárek pro nejbližší.

Pro Dudlu napsala: Martina Prosecká

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily