UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Disney panenky

Panenka Disney

Panenky jsou nepostradatelnou součástí hračkové výbavy snad všech holčiček. Ani já jsem nebyla jiná a panenek jsem měla hned několik. Vždycky jsem si přála velkou chodící panenku, jako měla moje kamarádka, ale tu jsem bohužel nikdy nedostala. Ale i tak jsem byla se svojí panenkovskou základnou moc spokojená.

Nejraději jsem si hrála s panenkami Barbie, ty byly moje nejoblíbenější. S barbínami a Kenem se dalo vymýšlet tolik příběhů a situací. Společně s mojí sestrou jsme tímto hraním strávily dlouhé hodiny. Připravovali jsme jim bydlení, jezdili na dovolené, pořádali čajové dýchánky, chodili do školy, do práce a na nákupy, zkrátka cokoliv, co nás zrovna napadlo.

V dnešní době to je se sortimentem hraček tak trochu jinak, ne jako před 30 lety, když jsem byla malá. Dnes je nabídka panenek mnohem rozmanitější. A tak si holčičky mohou vybrat i takové, které jako by z oka vypadly těm pohádkovým. Disney panenky jsou zkrátka velký hit. A tak jsem své dceři také jednu pořídila. Jelikož u nás je velmi oblíbená pohádka Ledové království, a především hlavní postava – princezna Elsa, pak tato panenka nebude letos chybět pod vánočním stromečkem. Už se těším na ta rozzářená očka, to bude radosti, až panenku Elsu vybalí. Myslím, že rozhodně nezůstane jen u té jedné a budeme muset postupně dokupovat další a další.

Mně osobě se líbí takové panenky, které nejsou vyumělkované a vypadají, pokud možno aspoň trochu přirozeně, zkrátka aby se na ně i hezky dívalo. A to si myslím, že panenky Disney splňují. Příští možná taky bude nějaká z Frozen nebo i dalších pohádek. Počkám ještě, o co si dcerka napíše Ježíškovi a možná jí jich nadělí rovnou několik. Už abych začala přemýšlet o nějaké velké krabici, do které se budou všechny panenky ukládat, protože u jedné rozhodně nezůstaneme.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem panenky Disney na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Disney panenku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky