Držák na televizi

Držák na televizi

Po dokončení veškerých oprav na našem novém domečku a vytouženém nastěhování jsme se rozhodli, že si pořídíme také televizi. Rozhodli jsme se, že koupíme větší, jelikož byla za dobrou cenu a těšili jsme se, že si pořádně užijeme filmy. Rozměry jsem ale asi poněkud zapomněl pořešit předem a tak jsme po doručení zjistili, že na naši televizní stěnu se nevejde a ta se musela odstěhovat dočasně na zem. Sháněli jsme tedy nakonec ještě novou televizní stěnu, ale k našemu zděšení jsme zjistili, že ta která se nám líbí nejvíce stojí stejně jako televize a co pak s tou starou?

Tak jsme se rozhodli, že ještě posečkáme a podíváme se jinde. Nakonec nám pomohlo to, že jsem místo manželky musel na třídní schůzku, protože syn zlobil a manželka se odmítla schůzky účastnit, prý ať si to jednou taky zkusím :) No nadšený jsem nebyl, ale nakonec jsem se nechal přemluvit. Jel jsem tam hned po práci a tak jsem, možná podobně jako můj syn, ve škole při schůzce vnímal asi polovinu. Takže když se mne pak doma manželka zeptala na termín školy v přírodě, musela volat kamarádce, s jejíž dcerou chodí náš syn do třídy. To manželce vadilo. Ale nakonec ta moje účast měla dvě pozitiva. Na žádnou další schůzku jsem už nemusel, protože manželka zjistila, že jí to stojí ještě více úsilí, než když se účastní sama :-D. Navíc jsem mne při schůzce, při koukání "do blba" tedy vlastně, když jsem se probral při konzultaci třídní učitelky s maminkou, která seděla přede mnou, zjistil jsem, že se dívám na stojan s televizí. To mne ještě více probralo s polospánku a vnuklo mi to geniální nápad, pořídit si domů stojan na televizi, i když trošku jiný. Sice jsem pak šel jako rodič na řadu já a paní učitelce jsem odsouhlasil možná i to , co jsem asi neměl, ale to hlavní jsem si domů přinesl.

S oznámením manželce jsem raději počkal do druhého dne, přeci jen se na mne po schůzce trochu zlobila a tolik by můj nápad neocenila, jako další den. To, kde a jak jsem na něj přišel, jsem si ale raději nechal dodnes pro sebe. Máme ale krásný držák na televizi, který perfektně drží ve zdi, není za televizí vidět a televize je krásně vysoko, navíc v perfektním úhlu z gauče, takže pro sledování fotbalu a hokeje naprosto ideálně...

Pro Dudlu napsal: Tomáš Sláma