Držák na zubní kartáčky

3 položek celkem
Zubní držák kartáčků - Bílá
62 Kč

Musíte stále dětem připomínat, aby si nezapomínaly vyčistit zuby? Motivujte je vtipným doplňkem do koupelny a pořiďte jim speciální držák na kartáčky ve tvaru zubu. Stylový...

Kód: DS97519177
Držák na zubní kartáček - medvěd
90 Kč

Držák na zubní kartáček - medvěd. Roztomilý držák na zubní kartáček ve tvaru medvěda. Přísavné držáky můžete nalepit na zrcadlo, dlaždice, sklo a další hladké povrchy.

Kód: DS83247016
Silikonový držák na kartáček a holení do koupelny
165 Kč

Už máte dost toho, jak je ve vaší koupelně umyvadlo zaskládané spoustou kartáčků, zubních past či žiletek? V tom případě budete nadšení z tohoto silikonového držáku. Umístěte do...

Kód: DS24088096

Stojan na zubní kartáčky a kelímek na zubní kartáček

Mě už to prostě nebaví. Kam máme pořád dávat ty kartáčky? Na umyvadle máme sice kelímek nebo hrneček, ale kdo tam dá ten kartáček a pastu? Jeden člen rodiny ze čtyř. Dáváme kartáček a pastu do šuplíku, jen tak na umyvadlo, necháme ho ležet dokonce i na okenním parapetu. Jestli jako já hledáte nápaditý, veselý a přitom velmi praktický doplněk do koupelny, držáky na dudlu jsou to pravé. Pro děti držák ve tvaru zvířátka, to je něco! Malý držák o rozměrech ne větších než 5 cm udělá parádu, dá se snadno přilepit na jakýkoliv hladký povrch.

Rozhodně ten kartáček už děti nedají jinam. Držák ve tvaru zubní stoličky je naprosto úžasný, místo je tu pro rovnou čtyři kartáčky, což se nám velmi hodí. Víte, že si máte zuby čistit alespoň 2 minuty? My to sice víme, ale je těžké to odhadnout. Časovač jako malé přesýpací hodiny vám a nejen vám pomůže. Věřte, že to začne děti bavit. I ty, které musíte několikrát denně přemlouvat k tak základní hygieně. Dát si kartáček do holínek? Proč ne? Je to vtipné, ale účinné.

Máte raději klasiku? Dřevěný držák na kartáček s krtečkem a časovačem je přesně pro vás. Když si zuby čistí krteček, tak proč ne vaše dítě? Pokud byste byli rádi za místo na umyvadle, doporučuji držák na kartáčky a na pastu, který jednoduše umístíte na stěnu, lépe řečeno na koupelnový obklad nad umyvadlem. My máme v domácnosti umyvadla dvě a budu moct ráda, když si umyvadla uleví a budou hezky čistá a kartáčky budou mít svoje místo nad umyvadlem, kam pro ně každý dosáhne.

Držáky na kartáčky zde na dudlu jsou moderní, barevné, nápadité a udělají v koupelně velkou parádu. V nabídce je také silikonový držák na zubní pomůcky i na holení. Pokud se rozhodnete pro tento výrobek, dávejte pozor na nezáměrnou výměnu nástrojů. Na druhou stranu je tento držák vhodný pro muže, protože o co jiného se v koupelně u umyvadla starají? Dvě věci: oholit a vyčistit si zuby. Umyvadlo před a po umyje manželka nebo přítelkyně.

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem držáku na zubní kartáčky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stojan na kartáčky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

odsavacka-hlenu-manikura-kartacek-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: