Elektrická vozítka

3 položek celkem
Injusa elektrické autíčko Porsche Cayenne Sport White 12V
10 000 Kč

Dvoumístný vůz Porsche Cayenne S je doporučen pro děti od 3 let. Elektromobil je poháněn nožními pedály a jeho součástí je také elektrická brzda pro lepší a bezpečnější...

Kód: DS87843181
Elektrické auto pro děti MAXX, RC, MP3, 12V  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
7 839 Kč

Elektrické auto pro děti MAXX, RC, MP3, 12V

Kód: DS92271224
Elektrická čtyřkolka Hasič s klaksonem,6V, červená  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
4 909 Kč

Hasičská čtyřkolka je vybavena plným řadícím systémem, který umožňuje plynulou jízdu vpřed nebo vzad. Automatický brzdový systém, který se deaktivuje sešlápnutím pedálu s...

Kód: DS47009621

Dětská elektrická vozítka

Mám pocit, že ve mě odjakživa byla čistě klučičí část. Už jako malá jsem spíše raději trávila čas s klukama, než s holkama. A díky tomu se formovaly i typicky klučičí záliby. Ráda jsem hrála fotbal nebo basketbal, lezla po stromech, stavěla domečky z klacků… a samozřejmě taky hrála s autíčkama. Měla jsem jich spoustu. Kdybyste tehdy přišli do mého dětského pokojíku, mysleli byste si, že je to pokoj nějakého mladého klučiny, protože téměř žádné hračky nenasvědčovaly nic tomu, že by v něm mohla žít holka.

Když jsem byla těhotná, moc jsem si přála chlapečka. Osud tomu však nechtěl a mám dvě holčičky. Nicméně moje starší dcera po mě evidentně zdědila moji zálibu v typicky klučičích zálibách, takže mi můj sen mít syna, celkem kompenzuje.

Proto byla jen otázka času, kdy i my pořídíme elektrické pojízdné autíčko. Vzhledem k tomu, že se o auta zajímám a nesmírně ráda řídím, splnila jsem si aspoň skrz dcery svůj sen, protože v mém dětství nic jako elektrické autíčko samozřejmě nebylo. Vybrali jsme Audi Q7 v černé barvě. Přesně takové bych jednou chtěla taky. Ale samozřejmě jako klasické auto. Samozřejmostí byl výběr dvoumístného auta, aby se holky mohly vozit současně. A jako pomyslnou třešničku na dortu jsme jim nechali vyrobit personalizovanou SPZ s jmény našich dvou dcer.

Autíček je na trhu veliké množství. Můžete pořídit jedno i dvoumístné, s různými typy motorů, s dálkovým ovládáním i bez, s koly z různých materiálů, imitující různé značky apod. Nemusíte si navíc nutně pořídit jen auto. Prodávají se i motorky, čtyřkolky, buginy nebo dokonce traktory. Záleží tedy na vkusu vašem nebo vašich dětí.

V autíčku naše dcerky projíždí okolí našeho domku a užívají si jízdu. Vždycky jsou středem pozornosti a nelze si nevšimnout i obdivuhodných pohledů jejich malých klučičích kamarádů. Pořízení elektrického autíčka sice znamenalo vyšší investici, ale když vidím, jak se líbí jim i jejich kamarádům, tak nelituji ani  jediné koruny, kterou jsme do něj museli vrazit.

Pro Dudlu napsala: Niki L.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení