UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Ať už si chcete svoje milostné chvíle zpříjemnit, zpestřit nebo obohatit, erotické pomůcky jsou dobrou cestou. Pro někoho jsou erotické pomůcky součástí milostného života, pro někoho nepotřebnou zbytečností. Každopádně dokud některou z nich nevyzkoušíte, nezjistíte, jestli třeba právě vám by výrazně nevylepšila kvalitu sexuálního života.

Erotické pomůcky nabízí zábavný a snadný způsob, jak do milostného života vnést něco nového a vzrušujícího, jak poznat svoje tělo, ale třeba i skryté touhy partnera. Vězte, že sousta erotických pomůcek má i dobrý vliv na zdraví – např. u žen zlepšují stav pánevního dna, pomáhají v boji s inkontinencí, mužům napomáhají k erekci nebo delší výdrži.

V nabídce erotických pomůcek si můžete vybrat smyslné spodní prádlo, které navodí vzrušující atmosféru, produkty pro intimní hygienu, lubrikační gely nebo promyšlená dráždítka. Dnešní trh nabízí sexy dárky různých designů, od romantických po bizarní. Pomocí erotických pomůcek si žena může zahrát na roztomilou zdravotní sestřičku, odvážnější a zkušenější jedinci i na doktora urologie. S některými předměty se dají zkoumat útroby našich otvorů. Erotické pomůcky mohou jednotlivcům i párům dopřát bohaté potěšení a netušené role.

Ženy, pokud máte pocit, že ve vaší ložnici vládne stereotyp, předveďte se partnerovi v silonovém oblečku s otvory na příslušných místech a garantuji, že ho to nenechá chladným. Pokud se bojíte, že zakoupený erotický doplněk nebude mít ve vaší domácnosti užitek, zkuste nejdříve do hrátek zařadit pomůcky z domácnosti. I na nich se dá otestovat, co s vámi udělají. Takové kostky ledu, šátek přes oči nebo kolíčky na bradavkách už vám ukáží, jestli erotické pomůcky vnesou do vašeho milostného života nové a příjemné prožitky. Nezapomeňte po každém použití erotické pomůcky omýt a vydesinfikovat, pokud to její materiál umožňuje.

Pro Dudlu napsala: Denisa Moravcová

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení