UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Erotické prádlo

Sexy prádlo

Proč ho vlastně nosíme a jaké má účinky? Někdo si řekne, že erotické prádlo pro něj není. To je naprosto v pořádku. Erotické prádlo ale dokáže divy. Dokáže totiž opravdu dobře zpestřit a "okořenit" intimní život mezi partnery. Takže pokud ve vašem intimním životě není všechno, tak jak má být, určitě bych erotické prádlo zkusila, protože mnohdy zabere. Výhodou je, že v dnešní době už se takového prádla dá sehnat opravdu plno - a je zatraceně sexy.

Můžou to být krajkové podprsenky, sexy košilky, věci z latexu, nebo třeba košilky. Výběr je čistě na vás a na vašem rozhodnutí. Erotické prádlo ale rozhodně stojí za to. A to i v případě, že nemáte partnera. Proč neudělat radost sama sobě jednou za čas? A pokud partnera máte, tak to je skvělý dárek jak pro partnera, tak i pro vás. Erotické prádlo je hodně proslulé a vsadím se, že ve svém šatníku má každá žena alespoň jeden kus erotického prádýlka. Při výběru erotického prádla a následné koupi nás může ovlivňovat prakticky několik faktorů.

První faktor: Cena erotického prádla

Co si budeme povídat, erotické prádlo bývá mnohdy dražší, než normální spodní prádlo. Ale i tak se vyplatí do něj zainvestovat, protože ve finále s ním budete spokojeni opravdu oba - jak vy, tak váš partner.

Druhý faktor: Na internetu z pohodlí domova či v kamenné prodejně?

V tomhle jsem jednoduše zastáncem toho, že erotické prádlo by se mělo vybírat na kamenné prodejně. Můžete si ho v klidu vyzkoušet a uvidíte ho na sobě (jestli je podle vašich a partnerových představ a tak dále). Někdy se totiž stává, že když si jej objednáte na internetovém e-shopu, častokrát se vám potom nelíbí, nebo nesedne správně velikost a reklamace v tomhle ohledu je zdlouhavější a složitější, než zajít osobně do prodejny a vybrat si namísto něj jiné.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení