Erotické sady

9 položek celkem
Modrá erotická sada - Midnight Blue Set
1 119 Kč

Supermoderní multifunkční sada, která obsahuje:anální dráždítko (22 x 1,5 cm), vibrační vajíčkoVenušiny kuličkynávlek na penis nebo vibrátorpusinku z jemného silikonuanální...

Kód: DS62389204
Erotická sada 10-dílná Grey Box Grosso
1 329 Kč
Kód: DS97707406
Střibrná erotická sada - Glamour 7-teiliges Set
1 085 Kč

Vibrátor, masturbátor, návlek, anální perličky, kroužek na penis, Venušiny kuličky, vibrační vajíčko,

Kód: DS98720735
8 dílná bondážní sada Bad Kitty Fessel-Set 8-teilig Kód: DS27155114
Fialová erotická sada - Set "Wild Berries"
1 516 Kč

Vibrátor, kroužek, anální kuličky, návlek, Venušiny kuličky atd.

Kód: DS42466086
Poutací 5-dílná sada Bad Kitty
1 699 Kč

Sada Bad Kitty je 5-ti dílná - pouta, bič, maska a pás s orvorem.

Kód: DS78068381
Erotická sada Candy - Candy Toy-Set 9-teilig
1 169 Kč

Vibrátor, masturbátor, návlek, vajíčko, vagína, Venušiny kuličky, anální perličky, erekční kroužek

Kód: DS67145010
Erotická transparentní sada - "Crystal Clear"
899 Kč

Transparentní sada pro kreativní sex. Devět nažhavených pomocníčků, se kterými se dostanete nejen na vrchol rozkoše! Čeká na vás výkonný mini vibrátor s nastavitelným ovládáním...

Kód: DS12518944
Erotická sada tělové barvy - Nature Skin Lovers Kit
1 121 Kč

Vibrátor, anální perličky, Venušiny kuličky, návlek a kroužek na penis.

Kód: DS29955682

Erotická sada

Pokud máte chuť a zálibu v erotických hrátkách, můžu vám říct se stoprocentní jistotou, že erotické sady určitě oceníte. Je to totiž způsob, jak si koupit více oblíbenějších hraček naráz za výhodnější cenu. Proč byste vlastně měli kupovat všechno zvlášť, když to můžete koupit i v balení? A přesně takto skvělé to je.

Erotické sady můžou být specializované na cokoliv: můžou v nich být jenom vibrátory, nebo i například nějaké kuličky, speciální olejíčky. Jde jen o to, jaké erotické sady zrovna najdete. A pokud vám už nevyhovuje nakupovat v kamenných obchodech a nějakým způsobem se stydíte, vůbec to nevadí. Naprosto vás totiž chápu. A jelikož jsme v době, kdy lze už prakticky všechno, pokud se vám nelíbí nakupovat v kamenných prodejnách, jednoduše můžete přes internet z pohodlí domova - velká výhoda internetu je totiž to, že vás při nákupu nikdo nesleduje, vy si produkty můžete vybírat jak dlouho chcete a nemusíte čelit zvědavým pohledům okolo, které se na vás dívají a vy si asi říkáte, co si o vás musí myslet a nakonec z obchodu stejně vyjdete a nic nekoupíte, protože stud je prostě bohužel silnější. Zato internet nabízí podle mého názoru v tomhle ohledu mnohem lepší možnosti.

Erotické sady jsou zejména pro ty, co rádi experimentují, nebo by chtěli začít experimentovat. Nevidím na tom nic špatného, naopak. Je dobré umět poznat své tělo a vědět, co se mu líbí, co mu dělá dobře a tak dále. Je to velmi důležité i pro seberozvoj. Když bude spokojené vaše tělo, logicky budete spokojení i vy a nebudete tak muset prožívat stres, nebo frustraci či únavu - což jsou nejčastější příznaky toho, když tělo není spokojené a nedáváte mu to, co chce. Jako dalším příznakem potom může být například podrážděnost. Proto neváhejte poznat svoje tělo s pomocí moderních erotických sad.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení