Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Fidget Spinner

Nejprodávanější

Rappa Fidget Spinner - antistresová hračka - metalický lesk
 
106 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

106107
1106107

Značky

Položek k zobrazení: 1
Rappa Fidget Spinner - antistresová hračka - metalický lesk
106 Kč

Víme, jak těžké je sehnat fidget spinner — antistresová hračka — metalický lesk a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky...

Kód: DS10292605

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské fidget spinnery teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem fidget spinneru trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat fidget spinner pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětské fidget spinnery nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.