UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Fotbal shop

Fotbalový eshop

Kluci a fotbal to jde většinou jednoduše dohromady. Kopání do míče je pro ně zkrátka skvělá zábava. Stejně tak tomu bylo i u mého syna. Už od malička, co se naučil běhat, nejraději venku kopal do míče. A tak míč chodil na procházkách všude s námi.

Když trochu povyrostl a koupili jsme si dům se zahradou, tak byl jasnou volbou klasický fotbalový míč. To bylo radosti. A radost byla ještě větší po zjištění, že přímo ve vesnici je parádní fotbalové hřiště. Největší zábavou tak bylo s tátou chodit kopat a strefovat se do brány nebo si hrát na brankáře.

A i na zahradě máme dostatek prostoru k parádnímu fotbalovému utkání. Kopání do míče začalo bavit i dvouletou dceru, takže se tu občas předhání v tom, kdo dokopne dál. Musíme ještě pořídit na zahradu přenosné fotbalové branky, aby hra nabrala ještě větší rozměr. S nimi bude určitě kopaná mnohem zábavnější. A aby si to všichni pořádně natrénovali, nesmí chybět fotbalový trenažér. Tak snad se o něj děti na zahradě nepoperou.

Já si jako dospělá zase zamilovala stolní fotbal. K fotbálku jsem poprvé přičuchla na praxi, kde jsme společně s dětmi ve volnočasovém klubíku pořádali turnaje ve fotbálku a zároveň koukali na ligu mistrů. Tenkrát jsem se ukázala jako docela velký mistr, a to i když jsem stolní fotbal nikdy předtím nehrála.

A k mému potěšení se stolní fotbálek objevil i v odpočinkovém koutku v práci. I tam se tehdy pořádaly turnaje, ale na ty jsem bohužel z důvodu pracovního vytížení neměla příliš čas. Občas jsem se ale k fotbálku nachomýtla a střelila si pár gólů. Jednou jsem do práce vzala i svého syna při mikulášských oslavách a ten poté, co stolní fotbálek objevil, už se od něj nedokázal odtrhnout. Takže jsme domů z práce odcházeli málem s řevem. Naštěstí se mi ho ale podařilo přesvědčit, že se tam určitě ještě někdy ukážeme a fotbálek si zahrajeme. Díky bohu, že to zabralo.

Pro Dudlu sepsala: Anonymní pisálek

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem fotbalové výbavy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás fotbalové pomůcky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hokej-hokejky-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky