UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Fotorámečky

Fotorámeček

Fotografií není nikdy dost. Fotografie nám připomínají momenty, na které nechceme zapomenout. Svatba, narození dětí, výročí a milníky členů rodiny. Rámečků na fotografie je mnoho, ale při nákupu více kusů by měly mít stejný styl, přece jenom budete se na ně dívat vy a vaše návštěvy. Pro novorozené miminko doporučuji fotorámeček „má láska“ Je to vkusný doplněk, kam umístíte fotografii o rozměrech 10x 15 cm. Připomene vám, jak velká umí být láska čarodějka. Po několika bezesných nocích a migrénách není od věci si u fotky vašeho broučka přečíst, o čem ten život je. Fotografie můžete umístit všude, ne jen na zeď. Je tu stolní fotoalbum. Nebo závěsný kolotoč na fotografie, který je ideální do pokoje mladé slečny. Nebojte, vy už se do pokoje puberťáka nepodíváte, budete mít vstup zakázán, tak ať si pověsí fotografie, jaké chce. Stejnou pozornost si zaslouží i dědové a babičky, fotky jejich vnoučat jim prosvětlí jejich dny. Věnujte jim proto fotorámeček s fotkou, budou mít radost. Závěsné papírové rámečky s fotografiemi můžete zavěsit prakticky kdekoliv. Na stěnu nebo natáhnete provázek mezi nábytkem a fotografie jsou hned vidět.

My doma milujeme probírání se fotoalbem a vzpomínání, povídání o všech těch úsměvných momentech, které fotografie zachytily. Je to krásný čas, kdy sedíme na gauči, povídáme jeden přes druhého, bráníme se, že to tak určitě nebylo, že právě ta naše vzpomínka je úplně jiná. Svatební fotoalbum je vhodný nejen jako dárek ale přímo povinnost ho zaplnit a uchovávat ho doma na viditelném místě. Nejlépe ho mít po ruce, když je vám smutno nebo jako připomínku výročí. Necháte ho tak týden před tak důležitým datem manželovi na očích, doporučuji lednici, a uvidíte, on si vzpomene. Někdo má fotografie v počítači, na disku, někdo se neubrání kouzlu alba. Já jsem to druhé. Pokud jste na tom stejně, vybírejte z těchto nádherných fotorámečků a fotoalb, dokud jsou.

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily