Gemar

Značka Gemar se zaměřuje především na párty, festivaly a různé druhy oslav. Nafukovací balónky značky Gemar patří k nejlepším na světovém trhu, protože jsou špičkové kvality, zdravotně nezávadné, vyrobené z přírodního kaučuku, šetrné vůči životnímu prostředí a 100% biologicky rozložitelné. Jsou vhodné na nafukování heliem i vzduchem a vyznačují se vysokou pevností i pružností stěny, tudíž je s nimi snadná a příjemná manipulace. Zároveň jsou vhodné i na velké balónkové dekorace.

Víte, že nákupem zboží od značky Gemar na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Gemar u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
GEMAR Balónky nafukovací 19cm Pastelové barevné set 20ks v sáčku
49 Kč

GEMAR Balónky nafukovací 19cm Pastelové barevné set 20ks v sáčku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Kvalitní, Levné,

Kód: DS10676119
GEMAR Balónky nafukovací 26cm Pastelové barevné potisk SMILE set 10ks
56 Kč

GEMAR Balónky nafukovací 26cm Pastelové barevné potisk SMILE set 10ks může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Kvalitní, Levné,

Kód: DS27743858

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem