Girlandy

1 položek celkem
SES CREATIVE Výroba dekorace svítící girlanda kreativní set LED Světlo
399 Kč

SES CREATIVE Výroba dekorace svítící girlanda kreativní set LED Světlo z kategorie Dekorace je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: Dítě Školák Ručně...

Kód: DS68982970

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské girlandy teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem girlandy trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat girlandu a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás girlandy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.