UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hatchimals

Hračka Hatchimals

Co to vlastně je? Říkáte si, to aby se čert vyznal ve všech těch moderních hračkách. Ale nemáte ponětí co znamenají pro vaše děti. Hatchimals jsou malí roboti, a ne plyšová zvířátka, jak si všichni mylně myslíme. Narodí se ve vajíčku a vy ho z toho vajíčka musíte dostat ven. A to je nápad, viďte? Abyste si mohli hrát s těmito plyšovými tvory, vejce se musí vylíhnout. Jakmile tak učiníte, máte miminko, nebo tučňáka, nebo ptáčka...těžko přesně definovat co to vlastně je.

Hatchimal můžete naučit chodit, mluvit a hrát hry. Roste z miminka do batolete a nakonec do dítěte. Prošli jste si také érou Tamagotchi? Kdy jste měli kapesní zvířátko (digitální) a museli jste se o něj starat. Celý den. Na záchod ho dávat, krmit ho a hrát si s ním. Neprošli? Buďte rádi.

Na jednu stranu tato hračka byla pro mě tak strašně stresující, že si ji pamatuji ještě po 25ti letech. Myslím to s humorem. Měla jsem Tamagotchi na střední škole a věčně jsem ho zapomínala v kapse u bundy a tak pořád “umíralo”. Věřím, že u Hatchimals je to jiné. Vypadají živě, jsou rozkošná a zajímá nás jak bude růst. Musíte se o něj starat, věnovat velkou pozornost jeho barvě očí, abyste pochopili, jak se cítí, a pak můžete podle toho reagovat.

Pokud má například fialové oči, má hlad a potřebuje nakrmit. Ale vraťme se zpět k něčemu, nad čím jste se určitě pozastavili stejně jako já. Vylíhnout? To mám na tom vejci sedět? Stejně jako skutečné vejce se váš Hatchimals vylíhne pouze jednou a poté bude chtít chodit, mluvit a hrát si. Stačí vejce hladit, dotknout se a poklepat. Až bude připraveno, uvidíte, jak se začne líhnout.

V tu chvíli můžete odloupnout části skořápky, abyste ho mohli vytáhnout. Nebudete vědět, jak váš Hatchimals skutečně vypadá, dokud se nezbavíte skořápek. Musíte ho ale držet v rukou, aby se vylíhl. Také, upozorňuji, je to hračka, takže samozřejmě vydává zvuky. Hodně zvuků. Můžete ho někdy slyšet i chrápat. Zní to neuvěřitelně. Krásná, naučná hračka pro chlapce i dívky. Malé i větší. Věřím, že i vy se do Hatchimals zamilujete.

Pro Dudlu napsala: Kim Černá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Hatchimals panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku Hatchimals nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky