Himoto

Značka Himoto patří mezi nejpopulárnější mezi začínajícími a rekreačními modeláři. Nabízí širokou nabídku RC modelů, zejména Himoto Buggy, které jsou oblíbené především pro svoji nízkou cenu a nenáročnou údržbu a dlouhou životnost. Značka nabízí modely  převážně v měřítku 1/10, ale v poslední době se zaměřuje i na menší modely v měřítku 1/16 a 1/18.

Víte, že nákupem zboží od značky Himoto na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Himoto u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky Himoto nebyly nalezeny...