Hračka buldozer

4 položek celkem
Buldozer RC na dálkové ovládání 33 cm
899 Kč

Buldozer rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Srovnat plochu na stavbě nebude žádný problém! Díky velkým kolům buldozer snadno zdolá i nerovný terén! Světelné a zvukové...

Kód: DS45608383
Tidlo Dřevěný buldozér
864 Kč

Rozměry: 22x14x12,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo

Kód: DS52689725
Bigjigs Baby Nasazování buldozer
606 Kč

Rozměry: 12,8x20x10,8 cm Věk: 12m+ Materiál: dřevo

Kód: DS49724298
Dřevěný set stavebních aut
428 Kč

Dřevěný set stavebních aut. Sada obsahuje celkem 6 kusů. Rozměry auta cca 7,5 x 2,5 x 5 cm (dle druhu). Rozměry balení cca 25,5 x 8 x 12,5 cm. Věk 18m+

Kód: DS83348858

Buldozer pro děti

Buldozery má náš syn dva. První buldozer má syn u babičky. Babička ho měla několik let před tím, než se syn narodil, protože ho děda kdysi vyhrál na nohejbalovém turnaji. Tento buldozer má gumové pásy a parkuje na velkém odtahovém návěsu taženém tahačem Scania. Syn si s ním i celým tahačem moc rád hraje a přál si takový pořídit i domů. Babička mu ho tedy pořídila i domů. Nekoupila ovšem tahač Scania, ale Man a na návěsu nebyl buldozer, ale bagr. Synovi to ale nevadí a moc rád si hraje i s bagrem.

Na jednom pískovišti v našem městě je úplně stejný buldozer, jako má syn u babičky. Bohužel už je tak rozbitý, že z něj zbyla jen kabina a kolečka pohánějící pásy. Jeden gumový pás je v písku a druhý již ztracen neznámo kde. Lžíce buldozeru je z něj také ulomena, tak jí na pískovišti používáme k nabírání písku místo lopatky. Je ho velká škoda, ale i tak rozbitý dokáže na pískovišti potěšit.

Jeden buldozer doma ale přeci jen máme. Původně jsme ho šli koupit z pískoviště, protože na něm nebyl žádný bagr, se kterým by mohl syn bagrovat písek. Bagr v obchodě neměli, a tak jsme vybrali poměrně levný, ale docela velký buldozer. Šli jsme s ním zpátky na pískoviště, kde se syn rozhodl, že s ním písek hrnout nebude a nechá si ho čistý, aby si s ním mohl hrát doma v pokojíčku.

Tento buldozer je tmavě žluté barvy, pásy má pouze naznačené v karoserii a jezdí po kolečkách. Na svou poměrně nízkou cenu je však překvapivě velmi odolný a dosud bez jakéhokoli poškození přežívá synovo hrubé zacházení. Syn s ním moc rád nahrnuje po pokoji dřevěné a plastové kostky, vozí s ním dílky puzzle a hrne všechna svá malá autíčka.

Buldozer je velký přesně akorát, aby se vešel k bagru na velký odtahový návěs s tahačem. Pokud ho tedy syn převáží mezi místnostmi, jezdí na návěsu a také ho na něm vozí do opravny na nezbytné servisy. Někdy se ovšem buldozer vybourá a na řadu pak musí přijít velký jeřáb a vyprostit ho. S buldozerem je u nás opravdu velká zábava.

Pro Dudlu napsala: Veronika Štrachová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hračky buldozeru na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás buldozer pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky