UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračka buldozer

Buldozer pro děti

Buldozery má náš syn dva. První buldozer má syn u babičky. Babička ho měla několik let před tím, než se syn narodil, protože ho děda kdysi vyhrál na nohejbalovém turnaji. Tento buldozer má gumové pásy a parkuje na velkém odtahovém návěsu taženém tahačem Scania. Syn si s ním i celým tahačem moc rád hraje a přál si takový pořídit i domů. Babička mu ho tedy pořídila i domů. Nekoupila ovšem tahač Scania, ale Man a na návěsu nebyl buldozer, ale bagr. Synovi to ale nevadí a moc rád si hraje i s bagrem.

Na jednom pískovišti v našem městě je úplně stejný buldozer, jako má syn u babičky. Bohužel už je tak rozbitý, že z něj zbyla jen kabina a kolečka pohánějící pásy. Jeden gumový pás je v písku a druhý již ztracen neznámo kde. Lžíce buldozeru je z něj také ulomena, tak jí na pískovišti používáme k nabírání písku místo lopatky. Je ho velká škoda, ale i tak rozbitý dokáže na pískovišti potěšit.

Jeden buldozer doma ale přeci jen máme. Původně jsme ho šli koupit z pískoviště, protože na něm nebyl žádný bagr, se kterým by mohl syn bagrovat písek. Bagr v obchodě neměli, a tak jsme vybrali poměrně levný, ale docela velký buldozer. Šli jsme s ním zpátky na pískoviště, kde se syn rozhodl, že s ním písek hrnout nebude a nechá si ho čistý, aby si s ním mohl hrát doma v pokojíčku.

Tento buldozer je tmavě žluté barvy, pásy má pouze naznačené v karoserii a jezdí po kolečkách. Na svou poměrně nízkou cenu je však překvapivě velmi odolný a dosud bez jakéhokoli poškození přežívá synovo hrubé zacházení. Syn s ním moc rád nahrnuje po pokoji dřevěné a plastové kostky, vozí s ním dílky puzzle a hrne všechna svá malá autíčka.

Buldozer je velký přesně akorát, aby se vešel k bagru na velký odtahový návěs s tahačem. Pokud ho tedy syn převáží mezi místnostmi, jezdí na návěsu a také ho na něm vozí do opravny na nezbytné servisy. Někdy se ovšem buldozer vybourá a na řadu pak musí přijít velký jeřáb a vyprostit ho. S buldozerem je u nás opravdu velká zábava.

Pro Dudlu napsala: Veronika Štrachová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hračky buldozeru na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás buldozer pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky