UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jeujura stavebnice

Stavebnice Jeujura

Nejrůznější stavebnice jsou u dětí velmi oblíbené. Já osobně dávám v oblasti hraček přednost přírodním materiálům, a tak se v pokojíčcích našich dětí najde spousta hraček a stavebnic ze dřeva. A i právě z toho důvodu mě zaujaly dřevěné stavebnice Jeujura.

Už jako malá jsem měla ráda stavebnice, ovšem v té době tolik možností nebylo. A protože v té době můj táta rád něco vyráběl a kutil ze dřeva, vyrobil mě a sestře takovou amatérskou stavebnici, ze které se dal postavit krásný domeček. V podstatě si tenkrát poradil sám a bez jakéhokoliv návodu vytvořil během chvilky krásnou hračky. A nás se sestrou bavilo skládat na sebe příčky a pozorovat, jak pomalu vznikají základy domu. Poskládat se musela i střecha, takže jsme si se sestavováním vyhrály opravdu hodně dlouho.

Když se narodil syn a trochu povyrostl, neváhala jsem také investovat do stavebnice ze dřeva. Protože už od malička neustále něco montoval, opravoval a sestavoval, byla jasnou volbou sada pro montéry. Ta obsahovala šroubovák, kladívko, klíč, matky, šroubky a spoustu dalších součástek. Z toho se dají postavit auta, motorky, autobusy a další vozidla nebo stroje nejenom podle návodů, ale i podle fantazie. A to je něco pro mého syna. Ten totiž nějaké ty návody okamžitě uklízí do šuplíku a pouští se do stavění podle sebe. Mnohdy tak s manželem nestačíme žasnout, jak bujnou fantazii má a co všechno dokáže postavit.

I po narození dcery jsme neváhali pořídit nějakou tu dřevěnou stavebnici. Ale pro holčičky mi přijde, že nabídka není tak široká. Jelikož miluje přírodu a zvířata, tak byla jasnou volbou dřevěná farma. Tu si může různě přestavovat podle představ a vytvořit zázemí pro domácí zvířata. S touto hračkou si vydrží hrát hodně dlouhou dobu, hlavně s koňmi, které hodně miluje.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem stavebnice Jeujura na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stavebnici Jeujura nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky