UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jezdící kůň

Jezdící koník

Přesně tuto hračku všechny děti milují. A ani tak moc nezáleží na tom, jak je vaše dítě staré. Je to prostě unikátní a univerzální hračka pro děti v úplně každém věku.
Co si budeme povídat, každé dítě vyžaduje pozornost a péči. A vůbec neuškodí, když bude mít nějaké ty hračky - právě naopak, čím více, tím lépe. Hračky a věci jako kousátka, chrastítka rozvíjejí vývoj dítěte a jeho smysly.

A jak může dítě zaujmout hračka jezdící kůň?
No úplně jednoduše. Jezdící kůň je totiž nejspíše hračka, kterou by si přálo bez výjimky skoro každé dítě, které ji zná. Hračka jezdící kůň má totiž především několik funkcí, které dítě opravdu ocení.

První funkce: Zabavit dítě
Na jezdícím koni se dítě na sto procent opravdu zabaví. Jezdící kůň je totiž vyroben tak, aby zaujmul co nejvíce každé dítě, které na něm bude sedět. Může vydávat různé zvuky a sám od sebe se houpat. Tím se dítě zabaví a i dobře unaví.

Druhá funkce: Rozvoj smyslů
Jak už jsem řekla, rozvoj smyslů dítěte jezdící kůň také plní. Tím, že kůň vydává různé zvuky, si děti trénují sluch, tím, že se pohybují, zase zrak a hmat.

A kde jezdícího koně můžeme sehnat?
Jezdícího koně nejčastěji můžeme nalézt v kamenných prodejnách hračkářství a nebo na internetu. Je na vás, jakou variantu si vyberete.

Jaká je cena jezdícího koně?
U každého obchodu se cena liší. Cena závisí i na tom, jestli je kůň menší, nebo větší, jaké má rozměry, jestli je vyroben ze dřeva, nebo z plastu a tak dále. Je ale asi všem jasné, že kůň, který je vyrobený ze dřeva, bude logicky všude stát podstatně více, než plastový jezdící kůň. Výroba dřevěného jezdícího koně je totiž podstatně složitější a náročnější, proto tam je takový rozdíl v té ceně.

A když se tak zamyslím, v dětství jsem i já měla jezdícího koně a musím říct, že mi vydržel opravdu hodně dlouho.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem jezdících koníků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás jezdícího koně nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detska-jezditka-odrazedla-strkadla-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky