4 položek celkem
Beardo čepice s vousy
201 Kč

Rozměry balení: 24 x 20 x 4 cm Váha balení: 0,08 kg Materiál: akrylová příze

Kód: DS12131004
Dětská čepice s vousy
416 Kč

Ptáte se jak, motivovat své děti k tomu aby v chladných měsících nosili čepici a chránili tak své zdraví? Řešení je jednoduché a báječné, čepice s .... vousy. Tyto vousy navíc...

Kód: DS40515325
Dětská čepice Santa
Dětská čepice Santa
Skladem (2 ks)
397 Kč

Rozkošná čepička pro Vaše nejmenší. Santa Clousova háčkovaná čepice z jemné vlny, která má navíc i vousy. (Ale nebojte nedorůstají, nemusíte je holit.)

Kód: DS38467586
Sada čepice pilot s brýlemi pro dospělé
145 Kč

Dolaď si svůj letecký kostým s touto senzační sadou! Nasaď si čepici a brýle a budeš vypadat jako opravdový pilot! Čepice je určena pro dospělé a součástí jsou stylové sluneční...

Kód: DS43309996

Jako dítě jsem měla za všeho nejradši karneval. Nedokážu říct, co mě na tom bavilo nejvíc. Celý karnevalový den byl zkrátka kouzelný. Na začátku jsme šli všichni v maskách karnevalovým průvodem, následovala dětská diskotéka, spousta zábavných her, vystoupení mažoretek, tombola a dětské ,,šampáňo“. Byl to vždy dlouhý krásný den.

Jeden rok nám maminka ušila kostým. Já byla Křemílek a sestra Vochomůrka. Další rok jsem byla motýl Emanuel a sestra Maková panenka. Naše krásné kostýmy vždy sklidily úspěch. Zatímco všechny holky za školky chodily převlečené za princezny, já chtěla být vždy čarodějkou a mít vlastní létací koště a kouzelnou hůlku. Několik roků po sobě se mi to taky splnilo.

V průvodu masek jsme na sebe s ostatními dětmi pokukovali a zkoumali, kdo je kdo. Některé děti byly zamaskované k nepoznání, divím se, že je vlastní rodiče poznali. V průvodu se chodilo vždy po dvojicích. Držely jsme se se sestrou za ruce a ostýchavě se usmívaly. Když začala dětská diskotéka, stud opadl a všechny masky tančily na parketu na písničky od Maxim Turbulenc a na Dádu Patrasovou. Nejradši jsem měla písničku Chytila jsem na pasece žížalu. Vzduchem létaly konfety a ze všech koutů se ozýval dětský smích. S ostatními dětmi jsme neměli čas na to jít se napít nebo občerstvit. Byli jsme všichni tak zaneprázdnění honěním se po parketu a hraním her, že nás museli rodiče odchytávat a nutit nás, abychom si chvilku odpočinuli.

Když začala tombola všechny čarodějky, princezny, vojáci a další masky se ztišili a shromáždili se u stolů. Rodiče vytáhli ze svých peněženek losy a všichni v napětí očekávali, zda něco vyhrají. V tombole byli panenky, autíčka,bublifuky, bonbóny, plyšáci a spousta dalších věcí. Nejšťastnější jsem byla, když vylosovali naše číslo a já běžela přes celý parket na pódium pro cenu, ať to bylo cokoliv. Po tombole jsme byli většinou všichni tak unavení, že jsme začali s ostatními dětmi usínat v náručí našich rodičů. Mě vždycky rodiče odnesli spící do auta a cestou se mi zdálo o tom nejkrásnějším karnevalu. 

Pro Dudlu napsala: Karolína Jelínková