Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Karnevalové klobouky

Klobouk na karneval


Spousta lidí má rádo různé kostýmy, disco, nebo párty. A za takovou oslavovou "party" by se vlastně dal považovat i karneval.

Karneval spočívá v tom, že se sejde plno lidí. Každý zde představuje něco jiného. Jeden je přestrojený za čarodějku, další za čmeláka, draka, anděla, čerta, nebo berušku.

Těch variant je snad tolik, že bych to nestihla vyjmenovat ani do rána.
Na karneval chodí jak starší, tak mladší děti s rodiči. Těžko říct, které děti to baví více - starší, nebo mladší?

Já osobně jsem na karnevalu párkrát byla jako malé dítě i s rodiči a musím vám říct, že jsem si to opravdu užila. Byla to strašná zábava vidět různé kostýmy a lidi, jak se navzájem baví.
Karneval může být i vtipný, protože některé převleky a kostýmy mají za účel pobavit ostatní.
No a právě na karneval jsou určené i karnevalové klobouky. A jaké ty klobouky můžou být?

Napadá mě pár variant. Například klobouk pro kočku (s ušima) nebo i klobouk, který je určen pro čarodějnici (čarodějnice je jím totiž proslulá, protože ho vždy nosí - v každé pohádce, ať už kreslené, nebo hrané).
U karnevalových klobouků rovněž hraje při koupi roli několik faktorů, podle kterých si klobouky vybíráme. A které že to jsou?

První faktor: Cena karnevalového klobouky
Karnevalové klobouky nebývají moc drahé, můžeme se bavit o řádu desítek, maximálně několika stovek korun. Karnevalové klobouky jsou tedy finančně dobře dostupné.

Druhý faktor: Dostupnost v obchodech
Může se stát, že karnevalový klobouk v některých obchodech možná neprodávají. Není proto nic jednoduššího, než zkusit navštívit jiný obchod, který je má zrovna k dostání.

Třetí faktor: Barva karnevalového klobouku
I barva hraje svou neodmyslitelnou roli. Je přece nesmysl, abyste například čarodějnici koupili klobouk, který má červenou barvu.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

1 položek celkem
KARNEVAL Klobouk čarodějnický s pavoukem pro dospělé KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
115 Kč

Prohlédněte si produkt KARNEVAL Klobouk čarodějnický s pavoukem pro dospělé KARNEVALOVÝ DOPLNĚK, který udělá vám, či jako dárek druhému radost s orientačními parametry: Hračka,...

Kód: DS99999095