Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Kobylka

Luční koník je oblíbenou postavičkou z příběhů Ferdy Mravence a jistojistě novou oblíbenou hračkou každého malého neposedy! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

1 položek celkem
Plyš Luční kobylka
Plyš Luční kobylka
Skladem (100 ks)
179 Kč

Plyšová kobylka v krásném detailním provedení. Rozměry cca 22 x 8 cm. Věk 0+

Kód: DS10024105

Skákavá dobrodružství s kobylkou Kájou

Ve světě plném hraček, které pípají, blikají a dělají vše možné, jsem nikdy nečekala, že hrdinou našich domácích příběhů se stane plyšová kobylka. Ale Kája (jak děti svou novou kamarádku pojmenovaly) se svýma dlouhýma skákacíma nohama a zeleným plyšovým tělíčkem dokázala, že i v nejjednodušších věcech se skrývá magie.

Můj syn Adam a dcera Eva objevili Káju jednoho letního dne, kdy jsme se vraceli z výletu do přírody. Kobylku prostě musely mít! Od té chvíle se stala neodmyslitelnou součástí jejich her. Bylo fascinující sledovat, jak si s ní vytvořili svůj malý svět. Zahrada se proměnila v rozlehlou luční krajinu, kde Kája prozkoumávala vše od listů trávy po skryté kouty pod stromy.

Adam a Eva se stali experty na hmyzí život a začali vyrábět pro Káju různé "luční" překážky a úkryty z větví, listů a dokonce i z krabic od bot, aby simulovali její přirozené prostředí. Kája se účastnila závodů v přeskakování překážek, občas "jedla" mravence (malé černé korálky) a večer "spala" ve speciálně postaveném plyšovém hnízdě.  Díky kobylce Káje se naše děti nejen bavily, ale i učily o přírodě a životě hmyzu. Kája je dokonalým příkladem toho, jak jednoduchá hračka může oživit fantazii a vést k nekonečným dobrodružstvím. Ačkoli je jen z plyše, pro Adama a Evu je Kája skutečným přítelem a průvodcem po tajemném světě hmyzu.

Věděli jste, že:

  • Kobylky mohou skákat až 20krát délku svého těla.
  • Mají velké složené oči, které jim umožňují vidět v mnoha směrech najednou.
  • Kobylky jsou všežravce, což znamená, že jedí jak rostlinnou, tak živočišnou potravu.
  • Vydávají zvuky třením křídel nebo nohou o tělo, což je známé jako stridulace.
  • Existují tisíce druhů kobylek, které se liší velikostí, barvou a životním prostředím.
 


Víte, že nákupem hračky kobylky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka kobylka nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.