Kostým Anděla

2 položek celkem
Paruka Game of Thrones GOT Khaleesi Daenerys Targaryen
629 Kč

Blonďatá paruka hrdinky Got Khaleesi z populárního seriálu Game of Thrones. Materiál: umělé vlasy Rozměry: délka 71 cm Barva: blond

Kód: DS56978675
Květinový věnec se závojem
249 Kč

Ozdobte na rozlučkové párty budoucí nevěstu krásným květinovým závojem.

Kód: DS82901610

Andělský kostým

Všichni známe ten předvánoční čas, kdy začíná chodit čert s Mikulášem a andělem - konkrétně 5.12. Je to čas, kdy všechny děti jsou trochu vystrašené - protože se říká, že pokud nebyly letos hodné, čert si je odnese do pekla, pokud naopak byly hodné - Mikuláš a anděl jim dá nějakou sladkost a on jim naopak většinou recituje básničku, někdy zpívá i písničku. Už se to takhle dělá mnoho let a u nás v České republice je to prostě tradicí - i já jsem to kdysi hodně prožívala a tohoto dne jsem se vždycky bála. Samotnou mě to teď zpětně překvapuje, ale čertů jsem se bála prakticky až do svých zhruba čtrnácti let. Sice nechápu, proč tak dlouho, ale je to tak.
 
A samozřejmě k nám čert, Mikuláš i anděl chodil každý rok jak do školy (ten čert nebyl jen jeden, ale bylo jich více), tak i domů a řekla bych, že doma jsem se bála podstatně více, protože tehdy jsem myslela, že čerti jsou opravdoví a mohou mě unést do pekla - ještě teď se tomu sama směju. Nicméně potom, když jsem u nás doma viděla toho čerta, jakousi záchranou a bezpečí pro mě vždy představoval anděl, který byl ve znamení dobroty a lásky. Každý rok k nám přišel jiný, ale pokaždé, když tu byl, měl nádherný kostým. Bílý kostým, který Vám dával najevo bezpečí a křídla sněhově bílá - až z toho vždycky zrak přecházel. No a pokud i vy jste se rozhodli, že půjdete tento rok za anděla, měli byste si správně vybrat kostým. A podle čeho se řídíme?

První faktor: Podle ceny - Některé kostýmy jsou vypracovanější, tudíž stojí více peněz, jiné jsou méně vypracovanější a je k nim i méně vybaveni, takže stojí méně peněz. Je na každém, jaký kostým si zvolí a kolik financí do něj vloží.
 
Druhý faktor: Kupovat po kusech nebo celý set? - Je zde plná řada možností - lze zakoupit celý set s křídly + kostým, nebo můžete zakoupit každé zvlášť. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem kostýmu anděla na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic pro kostým anděla nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kostymy-karneval-masky-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky