2 položek celkem
Stan beruška s tunelem
Stan beruška s tunelem
Skladem (100 ks)
816 Kč

Stan s tunelem o rozměrech cca 170 X 112 X 94 cm s motivem berušky. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí...

Kód: DS36927350
Šaty na karneval - Beruška 80 - 92 cm
407 Kč

Karnevalový kostým berušky pro děti o velikosti 80-92 cm. Balení obsahuje šaty, křídla a čelenku. Materiál polyester+plast. Rozměry balení cca 30x48x1 cm.

Kód: DS35759470

Kostým kouzelná beruška

Dětské oslavy narozenin jsou nejhezčí! Neznám žádné dítě, které by se trápilo tím, že stárne. Děti se naopak těší, že budou o rok starší, že budou mít konečně 10, pak 15, 18… Dospělí takovou radost z přibývajících let nemají.

Moc ráda vzpomínám na své dětské narozeninové oslavy. Narodila jsem se v únoru. V tento měsíc je venku zima a moc se toho dělat nedá, takže všechny mé narozeninové oslavy probíhaly u nás doma. Nebyly to ale žádné obyčejné oslavy! Moje rodiče se mnou vymysleli vždy něco extra. Každá oslava narozenin měla nějaké téma – například karneval, růžová party, pyžamová party, pruhovaná sobota… Každý host měl za úkol se podle tématu obléct a připravit. Někdy dostali členové rodiny za úkol naučit se básničku, kterou pak před ostatními recitovali, jindy museli přinést něco speciálního, čím překvapí ostatní hosty. Já měla pro své hosty vždy připravenou tombolu, spoustu úkolů, hádanek a vtipů. S nákupem cen do tomboly mi samozřejmě pomáhali rodiče. Já ceny do tomboly pak zabalila a očíslovala.

Živě si pamatuji oslavu svých 7. narozenin, kdy byl právě karneval. Já byla převlečená za vílu. Měla jsem oblečené krásné šaty, které mi ušila maminka, čelenku z kytiček ve vlasech a vlastní kouzelnickou hůlku. Moje sestra byla převlečená za klauna. Měla na sobě bílo-červený srandovní oblek, červenou bambulku na nose a barevnou čepici. Táta byl převlečen za profesionálního cyklistu. Měl cyklistický dres, na hlavě helmu a brýle. Moje maminka si dala na kostýmu hodně záležet. Ušila si kostým berušky. Měla černé punčocháče a černé triko, červenou obrovskou sukni a na zádech nádherné puntíkaté krovky, které rozevírala pohybem svých paží. Na hlavě měla krásný elegantní klobouček s černými tykadly a opravdu vypadala jako beruška. I ostatní členové rodiny – babička, děda, tety, strýcové, bratranci a sestřenice přišli v přestrojení.

Moc ráda si prohlížím videa nebo fotoalba plná těchto krásných zážitků. Každé mé narozeniny byly nezapomenutelné, plné smíchu, vtipů, úkolů, převleků a dětského šampáňa. 

Pro Dudlu napsala: Karolína Jelínková