UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kostým Halloween

Co je Halloween?

Halloween známe asi všichni. Je to svátek, který se slaví i u nás v České republice. Lépe řečeno, neslaví ho všichni, ale velká většina lidí ano. Na Halloween se vydlabují dýně a do nich se vkládají potom na večer svíčky. To vypadá velmi tajuplně. O tom také Halloween je - o kostýmech, maskách, dýních a tajuplnosti. A jak už jsem to zde trochu prozradila, Halloween je proslulý mimo jiné i kostýmy. Můžete se převléct například za čarodějnici, za strašidlo, za co chcete - ale mělo by to alespoň trochu nahánět hrůzu.

Plus pokud chcete, aby byl váš kostým ještě tajuplnější a nahánějící hrůzu, můžete si k němu pořídit i masku. Tyhle masky často nahánějí hrůzu opravdu hodně. Představte si, že budete mít podobnou masku těm čertům, kteří se jmenují krampusáci... i taková maska jde sehnat. A při takové představy mi vstávají i vlasy na hlavě. A kostýmy se taktéž vybírají podle několika faktorů. Pojďme si tedy rozebrat blíže, co ovlivní člověka při koupi kostýmu.

První faktor: Cena kostýmu - Cena u kostýmů bývá různá. Některé jsou levné, někde naopak můžete sehnat kostým dražší v řádech tisíců. Tyto kostýmy jsou ale dražší z toho důvodu, že jsou už třeba z kvalitnějšího materiálu a na vyšší úrovni. Takové ty základnější kostýmy seženete do pár stovek korun, takže na základní použití úplně budou stačit.

Druhý faktor: Druh kostýmu - Některé kostýmy jsou udělané na míru jako kostým pro čarodějnici, další pro strašidlo a další například pro kostru. Všechny kostýmy se liší a vybíráme si kostým hlavně podle toho, za co chceme na Halloween jít. Já kdybych měla možnost jít na Halloween, určitě si vyberu kostým čarodějnice, protože ten by se ke mně asi nejvíce hodil.

Třetí faktor: Doplňky ke kostýmu - K některým kostýmům můžete dostat zdarma doplňky a to je taky obrovská výhoda.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem kostýmu halloween na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic pro Halloween nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kostymy-karneval-masky-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky