UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kostým Policisty

Dětské policejní oblečení

Kde se nejčastěji můžeme setkat s kostýmem policisty? No buď ho potkáme v praxi, což je ta horší varianta, pokud nás sám opravdový policista zastaví, nebo ho můžeme potkat například na plese (člověk je za policistu jen převlečený).

Já vám ale prvně povím moji osobní zkušenost s policisty, u které se možná nepřestanete smát ještě za týden, čemuž bych i věřila. Jednoho krásného dne jsme se rozhodli, že pojedeme k mým rodičům do České republiky na návštěvu. Jelikož bydlíme v Německu, tak to je celkem dálka, ale nic co by se nedalo zvládnout - je super, když sem tam můžu navštívit svou rodinu. Takže jsme se vydali na cestu. Všechno bylo fajn, volno jsme si užívali plnými doušky. Ale netrvalo dlouho a problém přišel.
 
Jednou nás sestra požádala, jestli se můžeme stavit na Bubble tea (mimochodem, všichni ho máme v oblibě - sestra, já i přítel samozřejmě), takže jsme nadšeně souhlasili. V ten den byl ale otevřený jen jeden obchod na Bubble tea, tomu jsme ale prozatím nevěnovali pozornost. Takže jsme vyjeli pro Bubble tea v Brně. Hezky svítilo sluníčko, takže nic nám nebránilo, abychom se usmívali a užívali si den. A jak jsme jeli, tak najednou na nás ukázala policie, že máme zastavit. Byli jsme celí zděšení, co se děje, takže jsme zastavili.
 
Policista začal říkat, že přítel jezdil ve špatném pruhu a proto mu dal dýchnout, jestli nepil. Samozřejmě nepil (v životě nepil alkohol). Takže policista vše zapsal, zkontroloval, my jsme měli pot až na zádech. Samozřejmě nám taky řekl, že dostáváme pokutu tisíc korun. Tak jsme ji zaplatili a jeli jsme. Ten pocit nepřeji nikomu. Nešlo o peníze, ale o ten celkový strach z policie a z toho, že jsme museli čekat, než se vše vyřídí. Nakonec naštěstí vše dobře dopadlo, ale přítel se od té doby tou cestou bojí jezdit (a naprosto ho chápu).
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem kostýmu policisty na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic pro kostým policajta nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kostymy-karneval-masky-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky