UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Tipy na francouzské erotické filmy

Znáte, francouzské erotické filmy? Francie má dlouhou historii erotických filmů. První francouzské erotické filmy vznikaly ve 30. a 40. letech 20. století, ale většinou byly cenzurované a nebyly příliš známé. Mezi nejznámější francouzské erotické filmy patří Emmanuelle, Ai No Corrida, Story of O, Justine a Juliette.

tipy-na-francouzske-eroticke-filmy

V 70. letech 20. století natáčeli francouzští režiséři jako Jean-Jacques Beneix a Claude Chabrol filmy, které zobrazovaly explicitní sexuální scény. Tyto filmy jsou dnes považovány za klasiku tohoto žánru.

Tipy na francouzské erotické filmy

Francouzské erotické filmy jsou skvělým způsobem trávení volného času. Jsou sexy, zábavné a plné vášně. Francouzské erotické filmy jsou populární již řadu let.

hracky-pro-dospele

Zde jsou některé z nejslavnějších francouzských erotických filmů

  • La Piscine (Bazén) - režisér Jacques Deray v roce 1969. Film vypráví příběh dvou párů, které spolu tráví dovolenou ve vile u moře. Děj je poháněn žárlivostí a nevěrou, ale není nic lepšího než sledovat Romy Schneiderovou a Alaina Delona, jak se milují v bazénu! Film byl tak kontroverzní, že byl ve Francii až do roku 1981 zakázán. Dnes je považován za klasiku!
  • Et Dieu Créa la Femme (A Bůh stvořil ženu) - režie Roger Vadim v roce 1956. Brigitte Bardot hraje nevinnou mladou dívku, která propadne kouzlu staršího muže v podání Jeana-Louise Trintignanta, z něhož se vyklube ženatý muž s dětmi! Film se stal kulturním fenoménem, neboť pomohl definovat, co v tomto období znamená být francouzskou ženou (tj. sexuální svoboda).
  • Mezi další nejznámější francouzské erotické filmy patří Emmanuelle, Příběh O, Justine a trilogie Baise-moi.

Tyto filmy vznikly koncem 60. a v 70. letech, ale jejich popularita trvá dodnes. U žen jsou stále velmi oblíbené, protože zobrazují ženské tělo v pozitivním světle, na rozdíl od mainstreamových hollywoodských filmů, které často udržují negativní stereotypy o ženské sexualitě.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: