UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

LED pásky za TV

LED pásek za televizi

LED pásky jsem si velmi oblíbila, jedná se o moderní osvícení nahrazující staré typy svítidel. Hlavní výhodou je nízká spotřeba energie, dlouhá životnost, jednoduchá instalace a široké možnosti použití. Nalepení a instalace zvládne i žena, a proto je tak mám ráda. Pro mě a pro mou rodinu je důležité vytvořit si takové místo, kde se budeme cítit dobře a spokojeně. Pro mě je domov útočištěm od každodenních situací a problémů. A hlavně místo, kde mohu relaxovat.

Miluji design, tvořivost, a proto mým úkolem bylo vytvořil domov takový, kde se všichni budeme cítit dobře. Jako každá žena, miluji romantiku, miluji svíčky a tu atmosféru s tím spojenou. Pro zpříjemnění našeho domu jsem se rozhodla doplnit náš dům pomocí LED osvětlení, které dodá domu klid a pohodlí. Jednobarevné LED pásky jsem použila do kuchyně, komod, regálů či polic. Vícebarevné jsem si oblíbila pro osvícení obývací stěny a postele.

Dle nálady a typu ročního období si mohu zvolit barevný odstín. V zimě a na podzim preferuji oranžovou nebo zelenou. V létě naopak živější žlutou nebo červenou. Barevné LED pásky mám i v interiéru svého auta, kde mi dělají příjemnou atmosféru během večerního řízení. K sehnání jsou i exteriérové vysoce odolné LED pásky, které nám posloužili, jako venkovní podsvícení pergoly a bazénu na zahradě. Ideální osvětlení na letní teplé dny. Také LED osvětlení využíváme v naší firmě pro zvýraznění nápisů a výloh. Opravdu využití je široké, takže vaší fantazii se meze nekladou.

Výhodou je výběr z teploty barevnosti osvětlení. Na trhu existují teplá, denní a studená osvětlení. Teplý odstín je vhodný pro místnosti, kde rádi odpočíváme, ideální volbou je ložnice, obývací pokoj. Denní osvětlení je ideální pro kuchyň, koupelny. Studená bílá barevnost osvětlení do pracoven.

Jak už jsem zmínila instalace je velmi snadná, zadní strana pásku je většinou opatřena lepící páskou, díky které lze připevnit LED kamkoliv jen budete chtít. Délka pásku lze zkrátit pomocí zastřihnutí. Konec je opatřen napájecím zdrojem. Dokonce ovládání lze i dálkově pomocí ovladače se speciálními funkcemi, například změnou barvy a intenzitou osvětlení LED pásku.

Pro Dudlu napsala: Ditex