Lego Minecraft

2 položek celkem
LEGO MINECRAFT Kurník STAVEBNICE 21140
499 Kč

LEGO MINECRAFT Kurník STAVEBNICE 21140 může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Stavebnice, Plast, Vánoce, Narozeniny, Svátek, Lego Minecraft,...

Kód: DS20577797
LEGO MINECRAFT Velká figurka Prase a malá zombie 21157 STAVEBNICE
399 Kč

LEGO MINECRAFT Velká figurka Prase a malá zombie 21157 STAVEBNICE může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Stavebnice, Plast, Vánoce,...

Kód: DS48695460

Stavebnice LEGO Minecraft byly vytvořeny na motivy slavné počítačové hry. Vrhněte se do krychlovitého 3D světa, vytvořte své vlastní přírodní prostředí, postavte obydlí, nástroje a ubraňte se různým příšerám, které vás chtějí napadnout. Stavebnice LEGO přináší dětem skvělou zábavu, rozvíjí jejich kreativitu, jemnou motoriku i představivost a řadí se mezi nejoblíbenější dětské hry.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že nákupem stavebnice Lego Minecraft na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Lego Minecraft nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.