UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Little Pet Shop

Little Pet Shop

Zaslechli jste někdy: “Koupíš mi LPS?”, “Mám novou hračku petšopáka, mami, chceš ho vidět?”. Já jsem tuhle otázku zaregistrovala, ale v době plné zkratek L.O.L, LPS, USB, OMG a THX mě nějaké LPS nemůže zaskočit. I dopis Ježíškovi obsahoval LPS, ale dcera asi věděla, že Ježíšek nebude vědět co znamená tato zkratka, tak do závorky připsala celý název Little Pet Shop. LPS jsou malá, nebo ještě menší roztomilá zvířátka s různými doplňky a roztomilým kukučem. Zvířátka mají svou módu, domečky, autíčka a styl.

Dětem se s nimi rodí malý kouzelný svět pod rukama, plný zážitků a možností. Fantazii se meze nekladou, protože pudl s fialovými copánkami a mikrofonem v tlapce může jen povzbudit kreativitu dětí. Dokonce jsem u dcerky viděla zvířátko v Aladinově lampě. Děti začnou zvířátka pečlivě sbírat a vytvářet si kolekci. Může se jednat možná o první jejich kolekci vůbec a mezi ostatními ve škole, nebo venku si můžou zvířátka vyměňovat, nebo si s nimi hrát a vlastně být dětmi. Nesedí u počítače, u mobilu, nechodí s protáhlým obličejem, že neví coby.

Děti si vytváří svět, vymýšlí si scénáře, staví města a řeší problémy malých zvířátek. A pokud už vaše dítě má LPS s domečkem, další možností je pořídit Little Pet Shop divadlo a mohou si vymýšlet představení. Dcera má přání být veterinářkou a byla natěšená z LPS veterinární stanice. Slyšela jsem, že její zvířátka mají roztodivné neduhy, ale paní doktorka všemu přišla na kloub. Její kamarádka má LPS domeček s různými houpačkami a prolézačkami. Když přijde s kufříkem k nám, holky vydrží celé odpoledne s LPS.

A potom nacházím malé pidi mini skleničky a hřebínky nebo centimetrové zrcátko na zahradě a nestačím se divit jak malé a propracované doplňky jsou. Na rozdíl od jiných moderních hraček, Little Pet Shop nabízí mystery nákup. To zvířátko můžete koupit zabalené v plastové konzervě, nebo Aladinově lampě (jak už jsem zmínila), v pytlíčku nebo v šumivé kouli. Stává se tak dárek v dárku. Zvířátko je překvapením. Je možné, že se stane, že má dvě stejné, ale bráškové mé dcery jsou dvojčata, takže i její LPS mohou být dvojčata, nebo může vyzkoušet svůj um obchodování a s kamarádkami zvířátko vyměnit. Jen pozor, obyčejný LPS je méně než třpytivý. Třpytivý je totiž TOP.

Pro Dudlu sepsala maminka: Kim Černá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem petshopáků na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás petšopáky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky