Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Malá kadeřnice

Nejprodávanější

Dívčí toaletní stoleček Euro Baby s židličkou a doplňky
 
809 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

809810
1809810

Značky

Položek k zobrazení: 1
Dívčí toaletní stoleček Euro Baby s židličkou a doplňky
809 Kč

Dudlu má právě skladem Dívčí toaletní stoleček Euro Baby s židličkou od dodavatele EURO BABY s nadějí, že jste spokojeně zakotvili v našem e-shopu nabízejícím kompletní...

Kód: DS59142037

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii malá kadeřnice teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem hraček pro malého holiče trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětské kadeřnické hračky a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás hračky pro malého kadeřníka a kadeřnici nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.