UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Malování na obličej

Malování na tělo

Malování na obličej (neboli facepainting) patří mezi velice oblíbenou dětskou atrakci. Na každé dětské párty, oslavě narozenin, na poutích či dětských dnech je malování obličeje nezbytnou součástí. Profesionální malíř/ka vykouzlí během chvíle na dětském obličeji zvířátko, princeznu nebo indiána a před jeho stolkem se obvykle tvoří dlouhé fronty dychtivě čekajících dětí. Vybrat si mohou buď jednu ze šablon, konkrétní postavu z filmu či pohádky, anebo nechat ruce malíře vytvořit kresbu podle své fantazie. Děti malování na obličej milují, a proto se není čemu divit, že se chtějí malovat i doma. Je to zkrátka velký hit posledních několika let, kterému se jako rodič nevyhnete.

Malé děti mají rády na svých tvářích namalovaná zvířátka, u těch větších se to obvykle liší podle pohlaví. Holčičky chtějí být princeznami a královnami, a to ne ledajakými, ale těmi z jejich oblíbených animovaných pohádek. Dnes letí Ledové království a princezny Elza a Anna a také odvážná dívka Vaiana. Kluci preferují postavy z Tlapkové patroly a ti větší Batmana, Spidermana nebo postavy z Hvězdných válek.

Pro rodiče a prarodiče, kteří chtějí dětem splnit jejich přání a vytvořit jim krásný nový obličej, právě zde nabízíme sortiment obličejových barev. Můžete si vybrat jednu ze sad, která kromě základních barev obsahuje šablony, štětce, kelímky, třpytky, houbičky apod. Barvy na obličej se Vám budou hodit i v situaci, kdy vypravujete své děti na karneval.

Důležitým benefitem je otázka peněz. Pokud někdy využíváte pro své děti služeb profesionálního malíře, víte, že to něco stojí. Barvy, které prodáváme, jsou cenově velmi dostupné a vydrží vám na nejedno malování.

Jako doplněk dále nabízíme potřeby na malování těla, kdy si můžete zvolit podkladovou barvu, a to například čokoládovou anebo barvu šampaňského. Tím potěšíte právě ty holčičky, které si rády hrají na snědou dívku Vaianu, nebo chlapce, jež chtějí být indiány.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem malování na obličej na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás malování na tělo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky