UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Malování podle čísel

Malování podle čísel

Malováním podle čísel jsem byla až do roku 2016 zcela nepolíbená. Věděla jsem, že něco takového sice existuje, ale nikdy jsem to nevyzkoušela. Mám v sobě uměleckou duši, chodila jsem na výtvarné hodiny do základní umělecké školy, takže jsem odjakživa malovala zpaměti nebo podle nějaké předlohy. Každopádně se nepovažuji za bůhvíjak nadaného umělce, takže se moje obrazy ne vždy povedly.

Proč jsem vlastně zmínila rok 2016? V tomto roce jsem totiž otěhotněla s první dcerkou a téměř instantně bylo moje těhotenství považováno za rizikové. Ze dne na den jsem tedy byla nucená zůstat doma a musela jsem po celou dobu ležet v posteli. Ze začátku jsem za to byla celkem ráda, protože jsem poprvé v životě mohla beztrestně odpočívat. Jenže tohle nicnedělání mě brzo přestalo bavit a já jsem hledala různé způsoby, jak si ukrátit dlouhé chvíle. Každopádně mě začalo nudit i moje oblíbené čtení nebo koukání na filmy a seriály. A právě v tu dobu jsem dostala od mého muže malování podle čísel.

Jako první se ke mně dostala celá sada určená k malování obrazů včetně štětců, barev a samozřejmě i malířského plátna. Na začátku bylo plátno samozřejmě nudné a prázdné. Ale s každým vymalovaným políčkem se začal pomalu poodhalovat. Než jsem porodila, vymalovala jsem takto 3 obrázky. Mým prvním byl obrázek anděla, kterého jsem si nakonec zarámovala a pověsila na zeď v předsíni u vstupu do našeho bytu.

Nejen, že je výsledek ve finále úžasný a ve finále zkrášlí váš domov, ale stejně tak je úžasný i samotný proces malování. Během něj totiž úžasně zrelaxujete svoji mysl. Vybírat můžete z nepřeberného množství obrazů. Na své si přijdou milovníci zvířat, krajinek, měst z celého světa, ale i abstraktních obrazů nebo replik známých uměleckých děl. Malování podle čísel je navíc rozdělené podle úrovně složitosti, takže se hodí i na zabavení menších dětí.

Nemusíte být nadaným malířem. Pokud umíte držet štětec v ruce a máte dostatek trpělivosti, můžete se ve výsledku pochlubit dílem, které by vám lecjaký umělec mohl závidět.

Pro Dudlu napsala: Niki L.

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem omalovánek podle čísel na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás malování podle číslic nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky