UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Máme rádi Česko

Máme rádi Česko

Máme rádi Česko je televizní vědomostní soutěž, ve které se utkávají známé osobnosti. Tu určitě nemusím dlouze představovat. Ale věděli jste, že v televizní studio se může proměnit i váš obývací pokoj? Stačí k tomu desková hra a několik parťáků, kteří si chtějí užít společně strávené chvilky a porovnat své znalosti o naší vlasti a nemusí být ani celebritami. Které disciplíny máte v televizi nejraději? U nás doma vede slepá mapa. U televize vždy soutěžící nabádáme, kam mají žeton postavit. Někdy i nás samotné překvapí, jak jsme se „sekli“. Na klasické mapě vše vypadá naprosto jasně, ale na té slepé se některá menší města snadno ne zcela přesně trefí.

Jestli i vy holdujete zeměpisu a slepým mapám, pak jistě budete stejně jako my nadšení, že i tato disciplína je součástí této deskovky. U čeho se ale zaručeně nejlépe pobavíme, je kreslení. To nás baví i v televizi, ale mnohem víc u nás doma. Člověk musí mít být dost nápaditý, obzvlášť pokud neoplývá malířským talentem. Snadno se pak může stát, že kočka vypadá jako kráva a značně tím matete toho, kdo hádá. To je vlastně podobné, jako když píšete e-mail či SMS a nejste si jisti, zda se ve slově píše i nebo y.

V tuto chvíli pak musíte také zapojit fantazii, abyste buď našli synonymum, u jehož pravopisu jste si jistí, nebo se psaní íček zcela vyhnuli. Dostali jste se také někdy do také situace? Tím jsme ale odbočili od našeho tématu. Největší napětí pak přináší bomba, nikdo totiž nechce, aby mu vybuchla v rukou. To se v nás probouzí i trocha škodolibosti a výbuch přejeme našemu soupeři. Při hře si užijete zábavu a navíc se dozvíte i řadu zajímavostí. Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů, ale věřím, že stejně jako u nás doma, bude vaším cílem především strávit příjemný čas, a to hlavně aktivněji, než pouhým sledováním televize.

Pro Dudlu napsala: Marie Hlaváčová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hry Máme rádi Česko na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás společenskou hru Máme rádi Česko nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky