Masky

21 položek celkem
Válečná plynová maska  + Nanopodložka nebo propiska
1 396 Kč

Válečná plynová maska z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS61458171
Maska Donald Trump
727 Kč

Maska Donald Trump z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS71823799
Čepice Viking
479 Kč

Čepice Viking z kategorie Maska Čepice můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS43059770
Beardo - Čepice s vousy
470 Kč

Beardo - Čepice s vousy z kategorie Maska Čepice můžeme doporučit jako Dárek Originální, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS44875017
Maska se světelným efektem - The Purge
439 Kč

Maska se světelným efektem - The Purge z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS33264842
Dětská čepice s vousy
416 Kč

Dětská čepice s vousy z kategorie Maska Čepice můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě

Kód: DS40515325
Dětská čepice Santa
397 Kč

Dětská čepice Santa z kategorie Maska Čepice můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě

Kód: DS38467586
Maska koně
393 Kč

Maska koně z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Zvířátko Kůň

Kód: DS71244348
Maska se světelným efektem - The Purge
386 Kč

Maska se světelným efektem - The Purge z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS16502702
Maska koně- varianta Basic
257 Kč

Maska koně- varianta Basic z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Zvířátko Kůň

Kód: DS79719510
Beardo čepice s vousy
249 Kč

Beardo čepice s vousy z kategorie Maska Čepice můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS18713991
Párty maska - džungle
232 Kč

Párty maska - džungle z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS27733086
Maska PSY Gangam Style
152 Kč

Maska PSY Gangam Style z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS12420424
KARNEVAL Maska tygr bílý KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
126 Kč

KARNEVAL Maska tygr bílý KARNEVALOVÝ DOPLNĚK z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS83955216
KARNEVAL Maska prasátko dětská škraboška *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*
122 Kč

KARNEVAL Maska prasátko dětská škraboška *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS27863604
KARNEVAL Maska liška KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
119 Kč

KARNEVAL Maska liška KARNEVALOVÝ DOPLNĚK z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě Předškolák Zvířátko Karneval 3+ Liška

Kód: DS61307529
Maska V jako Vendetta
80 Kč

Maska V jako Vendetta z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek Originální, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: EU VOGadgets

Kód: DS56281698
KARNEVAL Maska kočičí na oči KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
49 Kč

KARNEVAL Maska kočičí na oči KARNEVALOVÝ DOPLNĚK z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Zvířátko Karneval Kočka

Kód: DS80905748
Maska Vřískot
39 Kč

Maska Vřískot z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: EU VOGadgets

Kód: DS75037572
KARNEVAL Maska profese dětská různé druhy *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*
29 Kč

KARNEVAL Maska profese dětská různé druhy *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS81257862
KARNEVAL Maska čerta pěnová soft na gumičku KARNEVALOVÝ DOPLNĚK
22 Kč

KARNEVAL Maska čerta pěnová soft na gumičku KARNEVALOVÝ DOPLNĚK z kategorie Maska můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Karneval Soft

Kód: DS40379603

Maska! 

Ráda se dojímám u starých fotek. Když se prolistuji ke školkovému a školnímu období, bývám obzvlášť naměkko, vzpomínám na stará dávná přátelství a představuji si, jaké fotky bude mít jednou ze školky moje malá dcerka.

Obzvlášť záživná a zajímavá část jsou besídky a karnevaly. Podle fotek to vypadá, že jsme měli ve školce karneval alespoň dvakrát, ne-li třikrát za školní rok. A těch masek! Nejvíc se mi vždycky líbily princezny. Nenechte se zmást, to ještě nebyly žádné Elzy, Anny, Lociky, Jasmíny ani jiné podobné disneyovské krásky. V té době se na maškarním vyskytovaly samé originální princezny – byla vzácnost někde sehnat maska napodobující nějakou princeznu, proto jsme každá měla od babičky, maminky, tety nebo jiné šijící příbuzné spíchnuté jedinečné šaty. Některé šaty byly obzvláště propracované, byly pošité kamínky, flitry, několika vrstvami sukně, na některých bylo vidět, že se doma na karneval zapomnělo a byly spíchnuté „horkou jehlou“ den před maškarním. Korunky jsme si s kamarádkami vystřihovaly a vybarvovaly společně, lepily jsme si na všelijaké ozdoby a pak jsme se handrkovaly, kdo že má hezčí. 

Kromě princezen také „frčely“ břišní tanečnice (a také převleky na styl Esmeralda), ale nejvíc mě vždy pobaví, jak v bílých legínách, které jsou mi krátké, přiléhavém bílém tričku, červeném papírovém kloboučku s bílými tečkami a máminou červenou tvářenkou představuji muchomůrku. Už si nepamatuji, kolik osob poznalo, koho vlastně představuji. Ale mělo to výhodu, na dalším karnevalu jsme k legínám připojily červenou sukni, plášť, čepeček a košík i onu legendární tvářenku, hned jsem byla za Karkulku.

Mám radost z představy, že já narozdíl od mých příbuzných nebudu muset dceři masky šít (protože jsem nikdy nedokázala hezky obšít ani kapesníček), ale budeme moci vybírat z nepřeberného množství různých masek. Sice nebudou tak originální, ale zase mám jistotu, že i když na karneval zapomenu, nebudu se mordovat do pozdních nočních hodin převlekem, a navíc všichni poznají, za co dcera jde. Jupí.

Z deníčku maminky: Denisa Radonská

Víte, že nákupem masky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás z nabídky masku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.


Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kostymy-karneval-masky-dudlu