Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Meteostanice

Meteorologická stanice

Už jste někdy slyšeli o meteostanicích? A co taková meteostanice má za úkol? Pokud ne, tak se to dozvíte zde. Podrobněji si to rozebereme a třeba se dozvíte něco nového, co jste ještě nevěděli. Meteostanice jsou známé po celém světě. Ale někteří lidé vlastně ani netuší, že takovou meteostanici mohou mít v klidu i doma.

Jaké má plnit meteostanice funkce?

Meteostanice dokáže určit několik věcí: tlak, vlhkost a měření vnitřní teploty. Dnešní technologie už takto pokročila, že toto vše můžete pozorovat z pohodlí domova. Meteostanice jsou totiž velmi chytrý přístroj. Některé meteostanice mají navíc i osvětlení, takže pokud chcete, budou svítit i v noci. Taktéž některé jsou i na USB kabel, což je obrovská výhoda (je daleko nevýhodnější koupit si meteostanici na baterie, než tu, kterou stačí připojit k USB kabelu a sama se nabije).

Podle čeho si vlastně meteostanice vybíráme? Při koupi můžou hrát u nás roli určité faktory, které jsou pro nás rozhodující.

První faktor: Cena meteostanice
Cena může hrát při koupi jednu z nejdůležitějších rolí. Cena se odvíjí většinou podle toho, jaké má meteostanice funkce. A je jasné, že čím více meteostanice funkcí má, tím více pravděpodobně bude dražší.

Druhý faktor: Funkce, výkonnost
Tento faktor úzce souvisí s prvním. Jak už jsem řekla, pokud má meteostanice hodně funkcí, bude také dražší, to je přece logické.

Třetí faktor: Výběr v kamenné prodejně/ nebo na internetu?
Záleží na vás, kde si meteostanici vyberete. Někdo dá přednost spíše internetovému obchodu a někdo zase kamenné prodejně. To záleží čistě na vašem rozhodnutí a taky i na tom, co se vám osobně zdá eventuálně lepší a výhodnější. Spousta lidí má ale ráda tu možnost objednávat z internetu - z důvodu, že stačí objednat z pohodlí domova a nikam nechodit, nebo nejezdit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá