Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

My Little Pony

1 položek celkem
My Little Pony Kouzelná škola přátelství
228 Kč

Ve Škole přátelství se můžete dozvědět spoustu kouzelných překvapení a vždy tak stylová Rarity je připravena naučit studenty něco o módě. Tato figurka poníka Rarity je dodávána...

Kód: DS62082980

My Little Pony hračky

Narodila jsem se v roce 1981. Jelikož jsem nežila v České republice, mám zažité tak trochu jiné pohádky, než moji přátelé, kteří žili od jakživa v česku. Ale pozor, české pohádky znám a to velice dobře. Posílala mi je babička s dědem na VHS kazetách. Hurvínka, Makovou Panenku, Rákosníčka, Krtečka apod. Ale proč mluvím o pohádkách? Já si pamatuji ještě jiné pohádky.

Například My Little Pony, Care Bears, kde medvídci měli různé pastelové barvy a na bříšku kouzelné obrázky. Mám desetiletou dceru, která má ráda My Little Pony a nedokáži popsat, jak zvláštní je fakt, že jsem si s nimi hrála já, jako dítě a dnes i moje dcera. Mám k těmto hračkám potom větší vztah, než k novodobým. Vzpomínám a vykládám dcerce, co jsme tenkrát měli my. Hasbro vytvořilo My Little Pony v roce 1983 a od té doby se stále prodávají a jsou žádané.

Teď vám ale napíši několik zajímavostí, které byste mohli převyprávět dcerce, která je sbírá. Zakladatelkou je Bonnie Zacherle. Jako dítě bydlela v Japonsku, kde se její otec staral o nemocné koně a poníky. Ona sama milovala jednoho, buclatějsího poníka, který se jmenoval Knicker. Z Japonska se museli odstěhovat a Bonnie tam musela svého milovaného Knickera nechat. Níkdy už poníka neviděla a proto navrhla řadu My Little Pony a proto jsou buclatí.

Další zajímavostí je, že Zacherle vytvořila 6 originálních poníků se jmény. Dala se česat hříva a ocas. Měli svůj postoj, plosky na nohách a krásné oči a hlava směřovala dolů, jakoby se poník chtěl pást. V roce vyšla první animovaná série pohádek My Little Pony s pomocí Marvel, kterého v dnešní době velice dobře známe. My Little Pony byli přátelé, prvním domácím filmem Marvelu, který představoval hlas hvězd, jako je například Danny DeVito. Takže tento poníček, není jen další novinkou dnešní doby. Má historii a ta dodává této hračce charakter.

Pro Dudlu napsala: Kim Černá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem My Little Pony na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás figurky My Little Pony nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky