UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Nafukovací rukávky

Dětské rukávky do vody

Asi všichni jsme jako malí měli zkušenosti s dětskými rukávky. Je to velmi užitečná věc, kterou se určitě vyplatí pro dítě mít. Většina dětí se bojí vody. Ale už nemusí - dnešní pokročilá doba totiž vymyslela něco, co dětem pomůže se už nebát a strach z vody překonat. Nafukovací rukávky jsou totiž vyrobeny tak, že i kdyby dítě vůbec neumělo plavat a přesto bylo ve vysoké vodě, vlastně se mu vůbec nic nestane - protože nafukovací rukávky ho prostě nenechají utopit se.
 
Mají takovou skvělou vlastnost, že nadnáší nad vodou. Takže stačí je jen nafouknout a je to. Potom už dítě může jít klidně plavat do hlubší vody, kde nedosáhne. Samozřejmě vždy je potřeba dítě hlídat (i při hrátkách s rukávky) - protože i když by to mělo být vše v pořádku, nikdy vlastně nemůžete vědět, co se může stát. Rukávky jsou v dnešní době poměrně populární a nejeden rodič je pro své dítě využívá. Mají hrozně moc výhod. Podle čeho si můžeme rukávky ale vybírat?

První faktor: Podle ceny - Rukávky seženete dnes skoro v každém obchodě a nestojí ani moc peněz. Jsou opravdu za malou cenu v řádu jedné až dvou stovek. Takže po finanční stránce nejsou vůbec nákladné, což je docela super zpráva hlavně pro ty děti, které milují vodu - a můžou být inspirací i pro ty děti, které se vody bojí.

Druhý faktor: Motiv, obrázek -  Ano, tohle je pro dítě docela dost důležité. Vybrat si na rukávkách motiv nebo obrázek, který se jim líbí. Tímhle si rukávky ještě více oblíbí. Například pro nějaké dítě je motiv zásadně důležitý. A co se například stane, když miluje krtečka a dostane rukávky s krtečkem? Samozřejmě, že rukávky bude chtít co nejdříve vyzkoušet, i když je možné, že předtím se vody hodně bálo - teď už mu to vadí podstatně méně a to je právě hodně dobře. Proto jsou rukávky tak moc oblíbené a dobré. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem rukávků do vody na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nafukovací rukávky pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-bazeny-lehatka-vodni-pistole-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky