UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Nástavce na vrtačku

Nástavce na vrtačky

Vrtačka už dávno není nástrojem pro profesionální řemeslníky a kutily, ale často patří do vybavení domácnosti. Aku (tj. akumulátorové) vrtačky umí nejenom vrtat, ale také šroubovat. Jejich největší výhodou je bateriový provoz, díky kterému jsou plně mobilní. Elektrické vrtačky jsou zase vhodné do dílenského provozu pro náročné a časté vrtání do dřeva, kovu, plastu a stavebních hmot. My vám na tomto místě nabízíme široký sortiment příslušenství k vrtačkám. Hledáte vhodný dárek pro svého domácího kutila? Pak jste tu správně.

Pro přehled si příslušenství k vrtačkám rozdělíme do dvou skupin. Tou první jsou výměnné nástavce. Klasický nástavec je ideální pomůcka na vrtání a zvětšování otvorů v různých materiálech. Použít lze např. na vrtání do dřeva či sádrokartonu. Dále nabízíme brusné kotouče, kterými můžeme uříznout kus dřeva, nebo si vyříznout nějaký otvor. Jsou vyrobeny z kvalitního kovu a umělého diamantu. Jiné brusné kotouče zase použijeme na nože zahradních sekaček a traktorů. Dalšími jsou kovové nástavce na vrtačku, které jsou z ohebného a pružného materiálu, a tak se tím se dostanete do těžko dostupných míst. Jedinečný je potom drátěný nástavec, který přináší revoluci v broušení a čištění. S tímto drátěným kartáčem se dostanete i do záhybů, čímž umožňuje dokonalé zbroušení rohů a spár.

Druhou kategorií jsou sady titanových vrtáků, které můžete koupit samostatně, anebo v praktickém kufříku. Naprostou vychytávkou je tzv. půdní vrták, který potěší každého zahrádkáře. Půdní vrták je skvělým pomocníkem pro rychlé a snadné vrtání půdy. Hodí se pro sázení menších stromků nebo stavbu menších plotů. Praktická je sada na odstranění šroubů, kterými snadno a rychle odstraníte poškozené či zničené šrouby. Všechno příslušenství je plně kompatibilní se všemi vrtačkami, které pro upínání nástroje používají sklíčidlo.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

kutil-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily