UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Nerfky

Dětské pistole Nerf

Války, bitvy, souboje, šermování, střelba, a s tím související zbraně (pistole, pistolky, pušky, meče, nože, dýky, luky, praky a další), to všechno patří odpradávna do dětského světa. Nekonečné hry na vojáky, gangstery, policisty, kovboje nebo indiány je jedinečnou zábavou dětí už mnoho desítek let. Děti milují běhat v přírodě s klackem připomínající pušku nebo meč už odjakživa. Dříve si museli praky, luky a šípy vyrábět sami, ale dnes sice samozřejmě mohou, ale nemusí. Jedinečné zbraně NERF jsou tady pro ně, aby jejich souboje byly ještě zajímavější, a malí vojáci s nimi zažijí spousta neopakovatelné zábavy.

NERF je značka plastových zbraní na pěnovou munici. Náboje mohou být různé, ale většina pistolí je na šipky, ve tvaru válečků s rozměrem 1x7 cm s kulatou gumovou hlavičkou a pěnovým tělem. Dále jsou dostupné šípy, mega šipky, rakety, ultra šipky, rival kuličky a spousta dalších. Munice mají spoustu barevných provedení, včetně varianty svítící ve tmě.

Oficiální název pistolí NERF je „blaster“. Ty mohou být manuální nebo elektrické. Ty manuální jsou vybaveny napínací pákou nebo závěrem, který střelec napne. Poté se zmáčknutím spouště mechanismus uvolní a vzduchový válec vypustí vzduch nahromaděný napnutím závěru skrz hlaveň a vystřelí projektil. Zásobníkové blastery fungují podobně jako ostré zbraně, až s tím rozdílem, že se po každém výstřelu musí závěr napínat. A co voda, jsou „nerfky“ také na vodu? Ano! Děti mohou v soubojích stříkat a cákat a užívat si, dokud nevyprázdní zásobník. Po doplnění vody hra může pokračovat!

A co doma? Co souboje, které děti rády podnikají uvnitř bytu? Už máte dost zdevastovaných věcí, zašpiněných stěn a drobných zranění? Ale je vám líto jim bitky doma zakazovat? Tak i pro vás je tu NERF. Střílejte s nimi uvnitř – a nestane se, že byste zranili batolata ani starší lidi. Velké lákadlo a zároveň nápad na program s dětmi, je profesionální NERF Aréna. V ČR existuje zatím jedna oficiální aréna, a to v Praze 9 v Libni.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Nerfky pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské Nerfky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-zbrane-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky