NIVEA

Nivea je první krém z řady kosmetických výrobků mezinárodního koncernu Beiersdorf AG z Hamburku v Německu. Prvním produktem řady byl Nivea Creme (krém Nivea), který byl uveden na trh v prosinci roku 1911. Spoluvynálezci krému byli chemik Isaak Lifschütz, dermatolog Paul Unna a Oskar Troplowitz, lékárník, majitel firmy Beiersdorf, narozený v roce 1863 roku Gliwicích v Polsku. Použili vodu, olej, glycerin, kyselinu citronovou a novou ingredienci – eucerit. Ta umožnila dosud nevídané, totiž spojit vodu a olej do dlouhotrvající stabilní báze – krému. Výslednému produktu dali název Nivea, odvozený z latiny, s významem sněhobílý.

Víte, že nákupem zboží od značky Nivea na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Nivea u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

4 položek celkem
Hypoalergenní krém S.O.S Nivea Baby - bílá
177 Kč
Kód: DS86480338
Krém proti opruzeninám Nivea Baby - dle obrázku
142 Kč
Kód: DS67238310
Pečující dětský olej Nivea Baby 200ml - dle obrázku Kód: DS59450669
Hydratační krém Nivea Baby 200 ml - dle obrázku
182 Kč

Hydratační krém Nivea Baby 200 ml - dle obrázku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS66991673

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem