Obal na notebook

2 položek celkem
Obal na notebook - 15.6"
217 Kč

Stylový obal na notebook a další drobnosti

Kód: DS22962018
Obal na notebook - 13.3"
167 Kč

Stylový obal na notebook a další drobnosti

Kód: DS69616974

Obaly na notebook

Plno lidí si myslí, že obal na notebook je zbytečný a řada z nás jeho funkci také pěkně podceňuje. Řekneme si, obyčejný obal. Co může mít za tak důležitou funkci? Opak je ale pravdou.

Obal na notebook je velmi důležitý. Proč? Protože když jedete například autobusem a dáte si notebook jen tak na sebe, bez obalu a autobus sebou cukne, vám notebook spadne a je možné, že bude potřebovat rozsáhlé opravy, nebo bude rozbitý a třeba vám už nikdy nepojede. K tomu se váže jedna moje historka, ze které je dobré si brát příklad, že při cestování budete mít notebook vždy v obalu.

„Jednou jsem jela ze školy z internátu autobusem. Brala jsem si s sebou hodně věcí, takže batoh byl narvaný k prasknutí. Mimo jiné jsem si také chtěla vzít notebook na víkend s sebou domů, protože ho používám jak ke studijním účelům, tak i ke svým vlastním potřebám (pouštím si písničky, stahuji hudbu, hledám informace, píšu si poznámky, jsem na Facebooku či třeba píšu články). A protože byl batoh plný věcí, nebylo možné, abych si notebook dala do mého batohu, tudíž jsem ho musela mít na klíně. A jelikož tenkrát jsem opravdu nevěděla, jak moc je obal na notebook důležitý a říkala jsem si přesně to, co někteří z vás, jela jsem jen tak, notebook na klíně, bez obalu. Vtom sebou autobus cuknul. Hádejte, co se stalo. Notebook mi vyletěl z ruky a rozbil se. Sice ne úplně, ale bylo z obou stran vidět, že notebook už nebude jako dřív, pokud ho nedám na opravu (která by mě v té době stála hodně peněz, jelikož jsem ještě studovala a neměla jsem tolik finančních prostředků, jako nyní). V tu dobu jsem byla naštvaná. Na celý svět. Na člověka, který autobus řídil. Ale pak jsem pochopila, že naštvaná mohu být hlavně na sebe, protože jsem s sebou neměla obal.“ Proto každému radím, pokud máte notebook, kupte si obal na notebook, abyste nemuseli proklínat celý svět, jako tehdy já.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

notebooky-pocitarna

Partner kategorie obaly na notebooky je spřátelený e-shop Počítarna.cz. Široká nabídka notebooků za nejlepší ceny!